Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

wystarczająco dużo ,,, potrzeba cierpliwości chyba tylko .

 Rozumiem ,że te wszystkie leki bierzesz obecnie razem ?

Tak. Ale 2 z nich biorę od 5 lat i już nie działają. Ale lekarze nie chcą tego gówna mi odstawić. Sam to chyba zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIRKI !!! Znalazłem sposób jak przyspieszyć wkręcanie się SSRI ! DEPRYWACJA SNU !

"Deprywacja snu wykazuje podobną skuteczność u chorych na depresję niezależnie od ich leczenia farmakologicznego. Efekt przeciwdepresyjny farmakoterapii jest szybszy, gdy leczenie rozpoczyna się łącznie z SD."

http://www.psychiatriapolska.pl/uploads/images/PP_3_2015/423Dopierala_PsychiatrPol2015v49i3.pdf

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30h bez snu - czuje rzeczywisty zanik depresji i przypływ sił kosztem rewelacji żołądkowych i nasilonych lęków. Nawet z biegania wróciłem, na które szedłem mega happy. Szkoda, że to ma podobno minąć jak walne w kimono..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dragon Ball napisał:

30h bez snu - czuje rzeczywisty zanik depresji i przypływ sił kosztem rewelacji żołądkowych i nasilonych lęków

Dragon Ball

 byłoby wskazane podczas tej kuracji brakiem snu dojebać ekstremalnie głodówkę leczniczą ( na samej wodzie ) + dosy -na uszy i może byś wtedy zmartwychwstał  ,,,łeb pozytywnie zatrybił (-:

https://biotechnologia.pl/technologie/cyfrowe-omamy,17691

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O głodówce leczniczej słyszałem, mam w planach, ale akurat nie w kierunku leczenia depresji, a bardziej na szumy uszne i młody wygląd, no i w sumie pozbycie się kortyzolu też.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szczerze, to wolę bineural-e, jakiś mechanizm działania mają :) Czytałem, że przez deprywacje snu można natychmiastowo przełączyć Chad-owca, z depresji w manie :) Jakby co nie mam manii, niemniej efekt antydepresyjny czuć, czuje się normalnie:) Funkcje poznawcze lepsze jak po przespanej nocy, gdzie miało być na odwrót !! Chyba czas przełączyć się na sen 22-5.30 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball

Przynajmniej spróbowałeś czegoś nowego , doświadczyłeś ,,, i to sie liczy najbardziej .

 Swoja drogą to już niejednokrotnie słyszałem/ czytałem  ,że ta metoda leczenia depresji ma udokumentowaną skuteczność nawet w kręgach medycznych , gdzie tabletki rządzą prawie wszystkim . Derprywacja snu może i leczy depresje , ale raczej pogłebia lęki ( podobnie działa wyciąg z szafranu ) pobudza , nie pozwala zasnąć / zakłóca sen , podnosi libido , ale nasila lęki ( u ludzi rzecz jasna do tych lęków predysponowanych ) .

 Nie próbowałem tej metody ,,,, i obym nie wpadł w takie psychiczne łajno ,że musiałby jej wtedy koniecznie spróbować .

 Kiedy się ma depresję , człowiek ucieka całym sobą często w sen , traktując to jako choć chwilowe znieczulenie od  zhujowanego życia . Metoda ogólnie trudna do wykonania samemu w domu ( tak samo jak głodówka ) . Najlepiej wykonywać takie zabiegi w jakimś ośrodku medycyny holistycznej , żeby w razie co był ktoś kto nie pozwoli zasnąć , zmotywuje etc .

 Trzymaj się ,

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i mam jeszcze pytanie do wszystkich narzekaczy na libido przy SSRI..

Serio, wolicie uprawiać seks 3min, a nie 30 lub 60min?

Jazda, byle do przodu?

Ja tego nigdy nie zrozumiem, jak można leczyć się na depresję i lęki a narzekać na libido ... Nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dragon Ball napisał:

A i mam jeszcze pytanie do wszystkich narzekaczy na libido przy SSRI..

Serio, wolicie uprawiać seks 3min, a nie 30 lub 60min?

Jazda, byle do przodu?

Ja tego nigdy nie zrozumiem, jak można leczyć się na depresję i lęki a narzekać na libido ... Nigdy

Nie wiesz o czym mówisz. To, że jesteśmy chorzy na depresję i/lub lęki to musimy przez to cierpieć? To ma być jakaś kara? Ja np. Od pół roku nie uprawiam seksu bo po prostu nie mam ochoty a każda próba kończy się fiaskiem i nie chodzi tutaj o dochodzenie, lecz w ogóle nie odczuwam z tej czynności żadnych przyjemności a kobieta też potrzebuje poczuć mężczyznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 19:25, weltschmerz napisał:

Tak szczerze, jest tu ktokolwiek, kogo "prozac" postawił lub stawia na nogi czy to takie placebo z ubokami?

Bo u mnie tak właśnie było. Może dawka za mała (20mg), ale do utuczenia się wystarczyło. 😕

Sluchajcie czy alkohol naprawde zerujedzialabie fluo? Czytalem ze gwiazdy hollywood biora prozac bo nie wchodzi w reakcje z alkoholem. Czesto pije przy seronilu oczywiscie dziala mniej sie stresujemam wywalone na wiele rzeczy ale pije teraz co dwa trzy dni sporo alkoholu. Wczesniej po wypiciu bykem agresywny a podczas zarzywania seronilu jestem spokojny jak popije nie pilem przez miesiac pierwszy to na tym leku mialem chumorek smialem sie czesto z byle czego a teraz tak nie mam. Czy przez alkohol w pelni nie rozwija dzialania lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

Chyba jak przy escitalopramie, nie dowiedziono wchodzenia w interakcje wzajemne z alkoholem, ale nie zaleca się jego spożywania podczas terapii. Coś tego typu powinno być napisane na ulotce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziś to się kuźwa czuje przyspieszony od przebudzenia, bez znaczącej poprawy nastroju. Może ss-man się jeszcze rozkręci ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 19:25, weltschmerz napisał:

Tak szczerze, jest tu ktokolwiek, kogo "prozac" postawił lub stawia na nogi czy to takie placebo z ubokami?

Bo u mnie tak właśnie było. Może dawka za mała (20mg), ale do utuczenia się wystarczyło. 😕

Sluchajcie czy alkohol naprawde zerujedzialabie fluo? Czytalem ze gwiazdy hollywood biora prozac bo nie wchodzi w reakcje z alkoholem. Czesto pije przy seronilu oczywiscie dziala mniej sie stresujemam wywalone na wiele rzeczy ale pije teraz co dwa trzy dni sporo alkoholu. Wczesniej po wypiciu bykem agresywny a podczas zarzywania seronilu jestem spokojny jak popije nie pilem przez miesiac pierwszy to na tym leku mialem chumorek smialem sie czesto z byle czego a teraz tak nie mam. Czy przez alkohol w pelni nie rozwija dzialania lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 19:25, weltschmerz napisał:

Tak szczerze, jest tu ktokolwiek, kogo "prozac" postawił lub stawia na nogi czy to takie placebo z ubokami?

Bo u mnie tak właśnie było. Może dawka za mała (20mg), ale do utuczenia się wystarczyło. 😕

Slychajcie fluoxytyna to slaby lek naprawde. Nadaje sie dla nerwicowcow aby nie stresowaki sie tak w codziennym zyciu podczas np przemow w grupie itd. To dobry delikatny lek ale juz setrolina zwala z nog. Pewnisc siebie niesamowita trzezwosc umyslu w dobieraniu slow czlowiek staje sie dusza towarzystwa ale u mnie niestety leca wlosy garsciami wiec nie biore setraliny ale uwazam ja za genialny lek fluo sie do nien nie umywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×