Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Kurka nie wyrabiam już. Weszłam do sklepu na zakupy i miałam wrażenie, że zaraz zemdleję. Trzy razy ! Wszystko mi podrętwiało i kręciło mi się w głowie. Aż Torecan musiałam wziąć, chociaż niewiele pomógł. Rano miałam atak paniki. Znowu mi wszystko chyba powraca :(

Teraz sama nie wiem czy to uboki, czy Seronil na mnie nie działa :?: Wracam do Xanaxu 2x dziennie i we wtorek idę do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, Mi to lekarz zaproponowal, ponoc swietnie wspólpracuje z ssri.

Ciekawe Patryk , ale jakoś mało wiarygodne .

 

-Oto co znalazłem w MP w działaniach ubocznych Pindololu :

"Zawroty i bóle głowy, uczucie zmęczenia, osłabienie, zaburzenia snu, halucynacje, depresja. Zaburzenia czucia, oziębienie dystalnych części kończyn. Obrzęk obwodowy. Biegunka, nudności, wymioty. Zaburzenia potencji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85,

To już jest raczej uzależnienie a nie uboki.

Myślisz, że się uzależniłam od tak małej dawki Xanaxu? Najpierw przez 20 dni brałam 2x 0,25, potem przez 10 dni rano całą tabletkę, a wieczorem pół. Czułam się nie najgorzej. Teraz biorę 3/4 tabletki rano i pół na noc. Już 5 dzień. Wydaje mi się, że to od Seronilu, bo przy dawce 20 mg miałam takie objawy przy nawrocie. Trzy tygodnie było lepiej, a potem objawy powróciły. Wtedy brałam Hydro 25 mg 2x.

Teraz jestem 20 dzień na 40 mg Fluo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85,

Benzo działa podobnie jak narkotyk,na początku jest wszystko pięknie,po 3 tygodniach zaczyna

się powoli psuć i następuje uzależnienie,ostrzegałem Ciebie przed tym i mała dawka leku raczej

nie ma tutaj większego znaczenia.

Wiem,że jest Ci ciężko,ale na twoim miejscu spróbowałbym możliwie szybko odstawić xanax,być

może jeszcze nie jest za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Lepiej zobacz co pisze w ulotkach leków przeciwdepresyjnych, na poczatku stosowania, podobnie jest z beta-blokerami, maja swoje skutki uboczne, ale nie koniecznie u kazdego wystapia, poza tym mijaja, wiec nie wiem o co wielkie halo. :pirate:

 

-- 16 cze 2015, 18:17 --

 

aga85, Ile czasu lykasz ten xanax?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29 35 dni.

 

warrior11 kurczę, a było tak fajnie. 2 lipca wyjeżdżam na 16 dni. Muszę normalnie funkcjonować przez ten czas. Zapisałam się na wtorek do lekarza. Może coś wymyśli.

 

Oooo tak. Szczękościsk od fluo też mam. Szczególnie nocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie dzi8siaj wzialem 20 mg po kilku dniashc perwy musialem bo zle sie czulem juz bardzo i nie wiem da;lej co robic wenla czy kontynuowac to tylko zw wspomagaczami czy to moze nasilac neuralgie? Masakra .... Dodatkowo nie czuje az tak silnego dzialania przeciwlekowego a dodatkowo biore lamotrygine. W miedzyczasie teraz zarzucam klonazepam 0,5 doraznie i hydroksyzyne 25 mg Malo tego nie wiem czy to mozliwe ze po tabletkach 10 mg nie mialem pieczenia w przelyku a po kapsulkach mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

click88 a jak kazał lekarz brać Ci te leki? Czy może sam się leczysz po części? Co do pieczenia w przełyku to nie pomogę, bo mam refluks i na noc łykam Nolpaze i nie mam objawów żołądkowych.

 

Fluo się chyba u mnie rozkręca w gorszą stronę, bo pojawiły mi się problemy ze snem. Budzę się o 2 w nocy i tak leżę do rana. Potem drzemka 2 h w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej co tam u was? Czytalam posty wiec nie bardzo. Ja jako tako ciągnę zdarzaja sie dni bez lęków, ale tez są takie jak dzis pelne niepokoju i lękliwe myśl powracają. Ale biore nadal seronil od 4 lutego. Teraz co drugi dzien 20 mg i 40 mg. Zycze wam kochani żeby i wam zdazaly sie lepsze dni. Powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29 ty odstawiles fluoksetyne? Ja jednak chyba zmieniam na wenle bol oka nadwrazliwosc polowy twarzy wrazenie ciala obcego w oku nic na to nie pomaga a nigdy tego nie mialem przed fluoksetyna! Nie wiem tylko jak mam teraz zmieni skoro ona sie dlugo utrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×