Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

ja mi dr przypisala fluo to na pytanie jak to zcznie dzialac powiedziala: zmieni sie sposob myslenia, bedzie ci latwiej sie cieszyc. i z tego co mowila to juz powinnam czuc COS. bo po misiacu mialam przyjsc i zobaczyc jak idzie. miesiac mija we wtorek.

a ja mam coraz gorsze mysli. fakt - mysli mi sie latwiej, ;latwiej wyciagam wnioski, ale nie sa to wnioski optymistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo po misiacu mialam przyjsc i zobaczyc jak idzie. miesiac mija we wtorek.
może zmieni ci dawkędo 20 mg tak było w moim przypadku,najpierw dawka 10mg a po miesiącu 20mg.Nie rezygnuj zbyt wcześniej z tego leku u mnie zacząłdziałać po 3 miesiącach.Teraz biorę 5 opakowanie i naprawdę jest dużo lepiej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mialas edzia jakies takie jazdy z niespaniem i ogolnym fu samopoczuciem przez pierwszy miesiac?

Nie chce straszyć ale myślałam,że to koniec moich dni.Mdłości to pieszczota w porównaniu z psychicznymi dolegliwościami :evil: Budziłam się w nocy w jakimś dziwnym stanie psychicznym.Chciałam się czymś zająć aby to mineło,nawet sprzątałam w łazience to trochę pomagało.I tak czas leciał a ja zdrowiałam :D Dodam,że ten stan zmarnował moje wakacje :evil: Ale warto było.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:51 pm ]

Po zwiększeniu dawki nie zauważyłam pogorszenia stanu. Naprawdę warto się przemęczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę fluo od paru dni w dawce 20mg, w zastępstwie Efectinu 75mg. Mam pytanie: czy jest tutaj ktoś kto przytył po tym leku lub miał wyostrzony apetyt? Mi lekarz przepisał fluo na zmniejszenie łaknienia po Efectinie (przytyłem 17kg), a tu nic. Wręcz odwrotnie - non stop chce mi się jeść:/ Co mam zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę fluo od paru dni w dawce 20mg, w zastępstwie Efectinu 75mg. Mam pytanie: czy jest tutaj ktoś kto przytył po tym leku lub miał wyostrzony apetyt? Mi lekarz przepisał fluo na zmniejszenie łaknienia po Efectinie (przytyłem 17kg), a tu nic. Wręcz odwrotnie - non stop chce mi się jeść:/ Co mam zrobić??

Flou powoduje raczej obniżenie apetytu. Poczekaj jeszcze trochę może się zmieni. Może jeszcze stary nawyk został ;)

Jestem niska i jak zaczynałam brać, to miałam niedowagę, a i tak doszłam do dawki 50 mg Wink

No cóż, i mnie by pewnie zwiększyli jakbym na niej dalej jechał :D A jak na swój wiek i wzrost to trochę chudy jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parasiteto teraz powoli będziesz czuła się coraz lepiej.Prawdopodobnie twoje objawy będą występowały coraz rzadziej.Tak byłu mnie :D Ja dodatkowo powtarzałam sobie,kiedy miałam gorsze dni,że czuję się coraz lepiej.Nastaw się pozytywnie i nie dopuszczaj do siebie negatywnych myśli typu;już nic mi nie pomoże itp.to tylko pogarsza stan.Pozytywne myślenie ponad wszystko ;) to naprawdę pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od miesiąca biorę seronil i ponoć dopiero po takim okresie można coś powiedzieć o tym leku. Po pierwszym dniu miałam biegunkę i wymiotowałam ciągle, do tego stopnia, że nie wiedziałam, którą dziurą mam się ustawiać nad sedesem. To nie było przyjemne. Po ok 10 dniach te dolegliwości ustąpiły. Wtedy zaczęłam się tak naprawdę dobrze czuć. Brak łaknienia wystąpił przez te pierwsze 10 dni, kiedy wszystko się ze mnie wylewało. Teraz jem normalnie i dość regularnie. Zaczęłam się budzić rano i wstawać (a miałam z tym wcześniej bardzo duże problemy). Z zaśnięciem nie mam kłopotów, może dlatego że spanie zawsze było moją mocną stroną i usypiam prawie na zawołanie. Zaczęłam się nawet zastanawiać, czy to nie jest placebo, bo jako takich objawów nie miałam. A czy czuję się lepiej psychicznie? No chyba tak, bo teraz nie płaczę bez powodów. Właściwie podczas tego miesiąca rozpłakałam się tylko raz. To duży postęp. Czekam teraz na te efekty, które miały się pojawić po tym miesiącu wstępnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjęłam terapię i biorę Seronil i Convulex, czy to jest dobry lek? Wcześniej brałam Cilon,jest drogi a poza tym niewiele mi pomógł. Zastanawiam się jak długo będę musiała brać te leki,jakie będą skutki uboczne? Przy Cilonie cholernie bolały mnie nerki i obojętna na seks,poza tym najpierw schudłam potem przytyłam . Możecie powiedzieć coś na ten temat . Czy po tym się tyje ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh po 3 tygodniach byla poprawa ale potem wrocilem do punktu wyjscia i z 10mg mi dali 20mg na 2 miechy.. co za przyjebane zycie jeszzce tyle czasu bez alkoholu trzeba wytrzymac i to akurat jak najlepsze imprezy czlowieka omijaja :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie imprezy? jaki alkohol? Tobie się chce? mi poprostu już nic się nie chce. Nic, zupełnie nic. Nawet kiwnąć palcem, szkoda, że nie można spac 24 godz. na dobę :cry: zmuszam się do wszystkiego i zero radości. Wróciłam do punktu wyjścia. Boję się pójsć do lekarza, bo zacinam się i nawet nie potrafię wyartykuować tego co czuję. Seronil przestał działać. Jak ciężko żyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×