Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy interpersonalne w pracy.


gaan34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do Wszystkich, mam problem z pewnym kolega z pracy. Nie umiemy sie dogadac, drzemy koty od kilku dobrych lat. Po 2 latach jak przyszedlem do pracy zostalem jego przelozonym, pomimo ze jestem duzo mlodszy. Ciagle mi podcina autorytet, w klotniach udowadnia ze jestem zerem.

Nie umiem sobie z tym poradzic, przegrywam te potyczki slowne bo nie mam tak mocnego charakteru. Dopowiedziec nalezy, ze przez to takze jako przelozony pozostalej grupy pracownikow trace w ich oczach. Nie wspomne juz o tym jak mnie "obgaduje" na prawo i lewo.

Nie wiem co z tym fantem zrobic. Jako pracownik jest nienaganny, wiec i powodu do zwolnienia nie mam.

Nie wiem juz sam co robie zle, dlaczego nie umiem do niego dotrzec.

Pomozcie mi, jak Wy to widzicie. Dziekuje za kazdy odpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 OPCJA - Stary masz jaja ?. Jak ich nie masz to nic nie zrobisz, jak masz to męska rozmowa tylko coś zdziała.. Co z tego ze starszy ?.....

 

2 OPCJA - Ignorancja i pogodzenie się z sytuacja, przyzwyczajenie sie do niej, całkowita IGNORANCJA jego zaczepek... Nie patrz na kolegów w pracy bo oni swój rozum tez maja, im inteligentniej z tego wybrniesz tym bardziej będziesz godnym swojego stanowiska..

 

"przegrywam te potyczki słowne bo nie mam tak mocnego charakteru"

Tutaj nie musisz strugać bohatera, nie podejmuj walki, jeśli wiesz ze przegrasz. Licz siły na zamiary, pamiętaj ze tylko spokój jest największym atutem i siła przeciwko takim sytuacją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×