Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOCY


kaniesia

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!we wrześniu brałam cholerny sulpiryd ,okres miałam do...pażdziernika teraz 1 listopad i okresu brak wcześniej w połowie pażdziernika 2 dni plamienia i ból jak na okres oczywiście i teraz nie ma i mlekotok ,boje sie czy kupywać test ciążowy?

CZY czekać na okres jaki jest okres oczekiwania na miesiaczke po odstawieniu sulpirydu?nie biore go od 4 dni a dni pożądanej miesiączki uciekają co robić ?? :shock::shock: POMOCY :roll:

DSC08808.JPG.fd82b495e061ece296ce66624ce0bcb2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bierzesz Sulpirydu dopiero od 4 dni to za krotko,zeby dostac miesiaczke.Poczekaj spokojnie.Jak nie bedziesz brala Sulpirydu pare tygodni(minimum 2-3tygodnie moze nawet dluzej)Po tym czasie powinnas dostac okres.Jesli tak sie nie stanie,mozesz isc wtedy do lekarza.A narazie nie masz sie czym martwic,spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ale dzis ide kupic test musze wykluczyc ciąże i wtedy moge czekać spokojnie-mam juz dzieci i nie chcę więcej myszę się troszkę bardziej uspokoić i upewnić .Jeszcze raz dzięki za porade i pomoc :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

Test ujemny moja ginekolozka powiedziała ze to po sulpirydzie i brak miesiaczki i mlekotok :evil:

kazała za 2 tygodnie zjawic sie jak dalej nie bedzie miesiaczki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli widze że wszyscy po tym leku mam na myśli kobiety-to mlekotok,brak miesiączki czyli jak kobiety w połogu :? to jakieś chore jest nawet nikt mnie nie uprzedził zwłaszcza lekarz że tak jest :evil: czytałam ulotke ale napisane było możliwe skutki uboczne a nie że skutki uboczne a tu prosze :x konowały-dzięki wszystkim :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakieś chore jest nawet nikt mnie nie uprzedził zwłaszcza lekarz że tak jest

 

Miałam niestety tak samo, lekarka zapisała mi sulpiryd nie uprzedzajac kompletnie o możliwych i niestety często występujących skutkach ubocznych. Miałam straszny mlekotop - czułam się jak dojna krówka, a na dodatek to straszne tycie (a uprzedzałam lekarkę że mam kłopoty z utrzymaniem właściwej wagi). Odstawiłam lek po miesiącu stosowania i na szczęście wszystko po paru dnaich wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja odstawiłam i dalej nie mam okresu i tylko mleko leci co po bieliznie widać tłuste plamy a 2 testy robiłam ciążowe bo juz zgłupiałam biore inne leki i sie boje bo wizyte mam u ginekolożki za 2 tyg.a może truje już zarodek innymi branymi psychotropami,oszaleje :( termin do ginekologa tak sie dłuży :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Kochani !!wszystko jest okey ale 12 dni nerwówki było a dziś już jest i jest okey -piep............y

sulpiryd i psychiatra ,faszerują na oślep "a może mu -jej pomoże" jesteśmy jak króliki doświadczalne mózg ludzki jest tak skonstruowany że nie ma jeszcze dość dobrej maszyny aby go do końca odkryć ,wspaniały ale i zaskakiwać potrafi zwłaszcza nas wrazliwców znerwicowanych :smile:

 

pozdrawiam :smile:

 

 

"Nie ważne czy duży czy mały ale że krok do przodu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×