Skocz do zawartości
Nerwica.com

DEBIUT


GRIGOR2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Grigor :P Nie myśl od czego zacząc tylko pisz o tym co Cię boli. :? Ja też nie wiedziałam,ale są tu tak wspaniali ludzie, że poprostu nie ma nad czym się zastanawiac,tylko pisac,pisac i pytac.Tu jeden drugiemu naprawdę pragnie pomóc. :!: Pozdrawiam gorąco. :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze objawy mojej dziwnej choroby pojawily sie 3 lata temu i od tej pory jestem w sidlach. Objawy byly straszne. Ja to nazywalem utrata siadomosci na sekunde lub dwie potem dzusznosci zawroty glowy i te chore mysli, o nie ide na chmurke :twisted: albo napewno zaraz cos sie stanie zlego. Uwierzcie mi ze tu fantazja niezna granic. very happy

Przez dwa lata nikomu nic nie mowilem. Tlamsilem to w sobie - maskra. Najgorzej jak cos zacznalo sie dziac w towarzstwie. Obojetnie czy to znajomi i czy rodzina czy oni widza bicia? - Bo tak to nazwalem, ale potem po malu zaczolem wtajemniczczac moja dziewczne i to byl dobry krok. Po dluszych namowach udalo sie jej namowic na wizyte u pychiatry. Myslalem ze babka mnie na faszeruje prochami ale nie dostalem jakies tabletki na upokojenie hydroxyzinum jakos tak nie jestem pewien no i wcinalem po malu niby dzialaly ale nie dokonca. Zaczolem szukac info na necie no i dotarlem tu. Na poczatku tylko czytalem ale od wczoraj jestem w sieci i postanowilem sie wbic. Przeczytalem ostatio tu cena rade chyba od martusi - sory jak przekrcilem. Zeby sie nie nakrecac czynik spusowy itd...cene wskazowki dzialaja naprawde :lol:

Staram sie jak naj mniej myslec o tym dziadostwie i nie wybieram sie do lekarza nie wiem czy to dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Grigor

 

Bardzo dobrze zrobiles zapisujac sie do lekarza. Ja mialam podobne objawy ... i po miesiacu jest juz mi lepiej. Lykam tylko tabletki uspokajajace bo inaczej bym sama siebie zagryzla :? ...A lekarz to naprawde super sprawa, doradzi , wyslucha i przepisze co potrzeba.

 

Jestem z Toba trzymam za Ciebie kciuki i niej daj sie tej Cholerze . To ty tu rzadzisz nie ta cholera Nerwica :evil:

 

Buzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc!!do lekarza powinienes chodzic zeby ci sie niepogorszyło,zawsze nawet rozmowa z lekarzem sprzyja samopoczuciu,a forum to swoja droga pomaga bo wiesz ze nie jestes sam z ta cholerna choroba,wiec witaj miedzy swoimi :) pozdro :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×