Skocz do zawartości
Nerwica.com

PROBLEM - PO GIM DO LO ZAOCZNEGO !


ola939393

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.. Nazywam się Ola.. i niestety mam ciężki problem, mam nadzieję iż znajdę wsparcie, a nie niestosowne komentarze na mój temat..

 

Problem składa się z tego, że oblałam jeden rok w gimnazjum - wiązało się to z problemami prywatnymi..

Teraz jestem w 3 kl gim i zastanawiam się.. co dalej [?]

Przyszło mi na myśl, że mogłabym iść do LO zaocznego (co dwa tyg [sob i ndz]), a w dni powszednie do pracy.

W związku z tym, że w Lutym skończę 18 lat 2011 roku, a rok szkolny zacznie się w czerwcu 2010r. to myślę, że powinni mnie przyjąć do LO dla dorosłych (zaoczne), jednak mimo wszystko nie jestem pewna czy mnie przyjmą z powodu (jak napisałam wcześniej -oblanego roku)

Jest to szkoła PRYWATNA.. więc będą mieć kasę od ucznia.

 

Ale czy przyjmą mnie z moim problemem ?

 

Dziękuję na zapas za pomoc.

Ola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć olu

tak mnie zastanowił Twój problem i wiesz ale tak mi się wydaję ze to nie jest koniec świata przecież jestem w 1lo i powiem ci szczerze ze niemasz czego załować ja z checiom bym wróciła do gimnazjum. Myśle ze szkoły prywatne jak i normalne licea niemają problemu z takimi sprawami tym bardziej ze szkoł. prywatnym płacą za nauke. Niepowinnaś mieć problemów.

Pozdrawiam :smile:

trzymaj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Tobie ślicznie..

zmarnowałam sobie cały rok i teraz boję się, że pójście do szkoły wyższej będzie problemem, a dokładnie samo przyjęcie mnie..

Nie jestem głupia czy coś takiego.. jeśli chcę to potrafię się nauczyć itd..

Też rozważałam to, że przyjmą mnie do prywatnego LO zaocznego z powodu kasy..

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jesli sie postarasz to przyjmą cię do kazdej szkoły dyrekcja niepatrzy na to czy zawaliłaś rok nczy nie bo skoro zawaliłaś to miałaś swoje powody i jesli chcessz się wygadać to lubie słuchać..w każdym razie oni patrzą na punkty z testów i na ocene z zachowania bo co innego jak ma się zachowanie bardzodobre i srednią wysoką a zachowanie niepoprawne i śr. wtedy mozna mieć niewiadomo jak wysoką. Liczy się ten rok i aktualny wysiłek zaangarzowanie

Poradzisz sobie jeśli bedziesz chciała i ja bym poszła na Twoim miejscu do zwykłego liceum napewno Cię przyjmą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do LO dla dorosłych Cie nie przyjmą jesli 18 bedziesz miec w lutym 2011 a rok szkoly bedzie od czerwca 2010.

A swoją drogą to mysle ze marnujesz sobie 'dziecinstwo pozne'. Rok w plecy w gimnazjum to pryszcz. Na Twoim miejscu poszlabym do normlanego liceum, nie musisz pracowac zeby sie utrzymac przeciez. W pracy wcale nie jest tak rozowo jak myslisz... Szkoda czasu. Wykorzystaj swoja mlodosc na zabawe, imprezy, nauke itd zamiast na prace. Zdazysz sie jeszcze napracowac. U mnie np psychoanalityk stwierdzil ze za szybko doroslam bo tez chcialam pracowac itd i przez to mam nerwice.

Zastanow sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego nie chcesz isc do dziennego liceum a potem na studia jak inny ludzie? czemu na siłę chcesz pracowac i uczyc sie zaocznie? Przecież nie musisz sie utrzymac, a na swoje wydstki mozesz sobie dorobic w weekendy czy po szkole np jako hostessa, a zaoszczędzilabys placenia za szkołe. Ciężko jest połączyc prace z nauką, wierz mi (studiuję zaocznie).

Jest okej, tylko wytlumacz dlazczego koniecznie chcesz isc na zaoczne liceum? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×