Skocz do zawartości
Nerwica.com

zmiana środowiska


ashi

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałabym się poradzić bo mam ze sobą spory problem. Związany on jest z tym że przeszłam z gimnazjum do szkoły średniej.

Przez wakacje pragnełam aby dostać się do tej właśnie szkoły i udało się. Po paru dniach chodzenia coś mi się nagle stało,niewiem może to wina nauczycieli że nas tak nastraszyli , może co innego ale postanowiłam się przenieść do innej szkoły. Pochodziłam trochę,ale teraz znowu mnie to męczy,nie ma dnia żebym o tym nie myślała. Straciłam wiarę w siebie,we właśne możliwości.W szkole czy w domu jestem tak jakby nie obecna. Nic mi się nie chce,po powrocie ze szkoły kłade plecak i cały dzień leże przed Tv.Mimo,że w gim miałam średnią koło 5.0 to teraz na widok książki po prostu dostaje obrzydzenia.Ciągle chodzę zła,nie wiem co ze sobą zrobić.Stałam się bardzo wrażliwa,jeden tekst i potrafię się obrazić. Czasami po powrocie ze szkoły becze jak małe dziecko. Teraz doszło do tego,że nie wiem czemu ale nie odzywam się do własnej matki ,która jest mi bardzo bliska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochodziłam trochę,ale teraz znowu mnie to męczy,nie ma dnia żebym o tym nie myślała. .

O czym droga koleżanko :) Depresja nie bierze się z znikąd, jest efektem przeżytej traumy, albo nasilających się problemów.. Powiedz ci Cię przestraszyło a coś zdziałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×