Skocz do zawartości
Nerwica.com

Salut:)


Malina999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :smile: Trafiłam tu czytając post jednej z forumowiczek o podobnym problemie do mojego. Mam 17 lat i nie za ciekawe samotne życie gdyż ludzie mnie nie za bardzo akceptują a może to ja jestem taka zamknięta lubię gdy ludzie mało o mnie wiedzą a jednocześnie chciała bym mieć prawdziwych przyjaciół ale póki nie rozwiąże mojej małej wady będzie ciężko aż uzbieram na to kasę. No cóż poza tym lubię poanalizować problemy innych ludzi więc postaram się pomóc innym bo sobie wiem jak pomóc kwestia długiego czasu... także Witajcie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o ząbki;/ a wszyscy wiemy, że ładne zęby mają duży wpływ na kontakt z ludźmi. Trochę winie o to rodziców, że wcześniej byłam wiele razy na to umawiana ,a rodzice nie mieli nigdy czasu by pojechać bo byłam jeszcze mała i sama nie mogłam i tak się to odwlekało echh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj trochę tego jest;/ najgorsze, że jak się komuś spodobam to się nie umawiam bo myślęa że pewnie nie zauważył problemu i wiem co będzie dalej bez sensu:( i nie odzywam sie za często wśród klasy bo wiadomo nie będę świecić takim uśmiechem a jestem raczej uznawana za wesołą więc zakrywanie się ręką ciągle to dość denerwujące no cóż jestem gotowa na wiele by w końcu to załatwić muszę jakoś skołować na to kaske :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys miałam usuwane 4stale zeby bo mi się reszta w szczece nie miescila i krzywe wyrastaly i meczylam sie z aparatem wiele wiele lat aale na szczescie mam to juz za sobą...:) a na czym polega twoj problem powiedz prosze..

Wiem, łatwo powiedzieć, ale w takim razie jesli jestes uwazana za wesołą to znajomi i tak wiedzą jak wygląda Twoj uśmiech i to nie z zasłoniętymi ustami ręką bo nie wydaje mi sie zebys az tak bardzo i za kazdym potrafila to kontrolowac... Więc tak naprawde oni wiedza jak to wyglada a widzac jak usilujesz to ukryc widzą, ze sie tego wstydzisz i tym bardziej zwracaja na to uwage... zaakceptuj siebie taką jaka jesteś!!! To nie łatwe, wiem po sobie... ale jesli pokochasz siebie to inni nie beda mieli wyboru i również pokochają Ciebie a gdy juz nazbierasz ta kaske potrzebna na zabieg to przy okazji go zrobisz:D ale zanim to nastapi to chyba nie chcesz caly czas sie chowac przed swiatem i dolowac z tego powodu...hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już czy wyolbrzymiłam ten problem i tak sobie tłumacze to, że unikam kontaktów z innymi ludźmi czy rzeczywiście jest tak nieciekawie:( Ale gdy już się pozbieram zawsze coś mnie zaczyna utwierdzać w przekonaniu, że powinnam się izolować, że ludzie mnie nie akceptują. Unikam poniżeń ale nie wiem czy aż za bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×