Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to może być ? POMOCY


Pawel166

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnimi czasy mam trochę problemów i nawet nie wiem za co się zabrać. właściwie nie potrafię się zabrać nawet za najmniejszy problem... od 3 tygodni czuje bóle głowy :( głowa boli mnie tak po 30min - godzina potem przestaje , a potem znowu... Czuję niechęć do wszystkiego oprócz spotykania się z dziewczyną i wychodzeniem na imprezy... zaniedbuję całą resztę obowiązków ... moja pamięć też nie funkcjonuje zbyt dobrze. Nie potrafię się skupić wgl. Wczoraj jak siostra hałasowała gdy chciałem zasnąć to się tak wściekałem że za nic nie potrafiłem zasnąć to ból głowy się nasilił...Gdy leżałem z dziewczyną w łóżku (jeszcze nie uprawiałem seksu) i mieliśmy uprawiać seks to czułem taki lekki ból głowy osłabienie, a samego stresu jako tako nie czułem... Mam już ****a dość, bo jak tak dalej pójdzie to bd miał duże problemy. Do tego czuje senność i osłabienie. Nie mam czasem ochoty z nikim rozmawiać.Czuje brak zadowolenia. Stresuje się i często po złapaniu stresu nie potrafie się skupić i jestem rozkojarzony. Do lekarza jakoś nigdy nie chodziłem i lałem na to choć teraz chyba jest to konieczne... W sumie to rodzice nigdy jakoś się nie przejmowali jak im mówiłem o takich objawach ale ja już kituje. czuje się jak warzywo po prostu... W tym roku matura i muszę naprawdę się ogarnąć :( Poradźcie coś i napiszcie co to może być , czy powinienem się zgłosić do psychiatry? mam 17lat.

___________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo...moi rodzice się rozwiedli jak byłam mała i z mamą niemam za dobrego kontaktu..wiec jesli się zdecyduje na tą wizyte (a walcze ze sobą juz od paru dni) to zapewne zrobie to sama bez jej wiedzy. myśle ze rodzice ci pomogą! niebuj się ale ja jestem ostanią osobą która moze cie o tym przekonywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×