Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z myślami


tadeusz11

Rekomendowane odpowiedzi

Okey... Jestem normalnym czlowiekiem, bez chorób psychicznych i założyłem konto, bo szlak mnie już trafia z powodu pewnych myśli.

Nie mam żadnych zaburzeń ani personalnych, ani fizycznych. Nigdy nie miałem żadnych zdwidów czy halucynacji (nawet nie wiem co te słowa znaczą, bo nigdy nie doświadczyłem tego).

 

Przeczytalem jakis czas temu (może z miesiąc) artykuł o wielokrotnie gwałconych kobietach w polsce i w niemczech w czasie II wojny światowej.

Jakiś tydzień temu "wyskoczyło" to w mojej głowie i przeczytałem artykuł ponownie, potem jeszcze ze dwa razy w dziennych odstępach.

1. Nie wiem czemu ciągle to czytałem

2. Nie kręci mnie to, wręcz obrzydza i strasznie mi szkoda tych kobiet.

 

Obecnie, mam jakieś chore skojarzenia, ciągle mi to chodzi po głowie. Jak widze jakąś liczbę X to za chwile mi sie w głowie przedstawia, ze właśnie X razy gwałcili jakaś kobietę. Siedze sobie spokojnie, patrze za okno a tu nagle jeb wyskakuje mi w głowie myśl, ze żołnierze gwałcili te kobiety.

 

Że tak brzydko sie wyraże CO JEST DO HUJA CIĘŻKIEGO?!

Nie moge sie pozbyć tych myśli, co bym nie robił, co chwila wracają, a mnie to już w ogóle nie interesuje, mam to w dupie. WTF?

 

Kiedyś miałem takie coś, ze kilka minut przed zdarzeniem, myśl o danym zdarzeniu "wyskakiwała" w mojej głowie. To jest IDENTYCZNE. Co sie dzieje?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×