Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Nieskazitelna siła

 

Nauczyć się kochać,

chociaż skrzywdzono Cię już tysiąc razy.

Śmiać się jak dziecko,

mimo, że świat zabrał Ci wszystkie bajki.

 

Śpiewać,

chociaż tyle razy Cię wyśmiano.

Uwierzyć sobie,

choć tak często byłeś na dnie.

 

Spać spokojnie,

pomimo tych wszystkich bezsennych nocy.

I marzyć,

chociaż nigdy nie byłeś szczęśliwy.

 

Bo tylko o to chodzi,

żeby płonąć dzisiaj i jutro,

i nie zgasnąć, kiedy wieje wiatr,

by z biegiem lat, z każdym dniem

coraz mocniej umieć żyć…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na gitarze w kapeli. Kiedy mieliśmy parę zarysów na kilka kawałków wszystko się rozje...Zawsze udawało mi się parę riffów wymyślić, tak samo z melodiami. Co do tekstów, to niekoniecznie moja działka, ale i tutaj kilka zwrotów powstało. Zaraz po rozpadzie kapeli, chciałem sformować nową.Niestety brak chętnych do grania uniemożliwił mi to. Teraz mam ochotę wrócić do muzykowania, już nie mówię do gitary. Może bas?

Po za tym "aktorstwo", w sumie teatrzyk. Zrobiliśmy serial pt "H jak nienawiść" , ja grałem sąsiada alkoholika-kryminalistę. Rzucałem wulgaryzmami na prawo i lewo i parę dialogów improwizowałem. Niektórzy jak ze mną gadali gdzieś po za tym, to byli w szoku dlaczego jestem taki spokojny itd itp :lol:

To tyle jeśli chodzi o "talenty" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, Ania ,Siudmak by się nie powstydził tego rysunku . Idziesz w kierunku fantasy ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Mizer, A tu widzę wpływy Thorgala

 

[Dodane po edycji:]

 

circ, Jesteśmy oponentami ...ale jeżeli to Twoje dzieło to ,nisko się kłaniam :great:

 

Może się zmobilizuje i tez kiedyś coś dla was narysuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizer,mi od razu wpadły w oko Twoje akwarele,bo mam do takiego malarstwa wielką słabość i żałuję,że to dawno,dawno temu zarzuciłem.Masz świetną,pewną kreskę.

Chojrakowa,niebywały wręcz pietyzm wykonania tego rysunku.Super.

 

A ja dla równowagi między malarstwem i muzyką dorzucam jeszcze moje własne nagrania z wrzuty:

http://ajneck.wrzuta.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przypadek jest nieco inny.

 

Byłem piekielnie zdolnym człowiekiem, zaczęły bić się o mnie wielkie korporację. Niestety wolny rynek je wykończył. Pozabijały się do nogi na śmierć.

 

BUU.

 

Zabawne ja myślałem ,ze to korporacje zabijają wolny rynek . Wiec to chyba mój talent :):):) widzę inaczej niż inni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku wzięłam udział w konkursie organizowanym przez FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju), którego tematem było zachęcenie ludzi do brania udziału w wyborach. Komiks rysowany na ostatnią chwile, bo wysłałam go 2 dni przed terminem... pewnie nawet nie doszedł na czas :lol:

No ale z racji tego, że wkrótce zbliżają się wybory samorządowe to mogę pokazać mojego potworka. Komiks stylizowany na pracę Kate Beaton, bo rysując w pospiechu potrzebowałam jakiejś uproszczonej kreski, ale niestety nie dorównałam pierwowzorowi ;)

 

Sama po przeczytaniu komiksu nie czuję się natchniona do pójścia na wybory, więc wiem, że z przesłaniem mi nie wyszło, no cóż życie ;)

 

konkursfor1.th.png

 

konkursfor2.th.png

 

Kliknij miniaturki ;)

 

Nie mam skanera, więc są to zdjęcia po mojej nieudolnej obróbce (no ale kontrast wyszedł, więc to najważniejsze)

 

 

 

Matko, ściana tekstu :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×