Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

3. zasada zimnego s...la nigdy nie mów dziewczynie że Ci sie podoba :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Rozumiem, że tak :lol:

 

Wovka- jestem za niska, mam tylko 173cm, i za mało ciekawa. Niby jestem w jednej agencji, ale na kariere nie licze, ba-nie chce kariery takiej, po co mi ? :smile: Wole moje kebabowe królestwo :mrgreen:

 

Bliksa- pamiętaj, że seks odchudza ;):mrgreen: A to ważny argument, aby go uprawiac :mrgreen: Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie rozgrzebujemy moj poprzedni zwiàzek :roll: a jaki docelowy skutek?sama siè nad tym zastanawiam,czasem jest we mnie tyle agresji takiej niuzasadninej i zlosliwosci,wièc pewnie ten docelowy skutek to wlasnie zniweczenie tych zlych emocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga, ale przynajmniej masz zawód!

 

Wiesz niby tak, ale tak wyszło że po tej handlówce nie ukończylam niestety wieczorówki, więc matury nawet nie mam.Teraz to tylko do marketu na kasy się nadaje ,ale mam już to za soba i powtórki nie chcę.Wszędzie teraz to najlepiej mieć min. średnie ,doświadczenie z 5 lat i 30 lat na karku a i bez dzieci bo się boją że za chwile pójdziesz na zwolnienie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ago- szkoła plastyczna nic nie daje, wiem po sobie... Równie dobrze możesz iść na kurs malowania.

 

 

Może to byłoby chociaż ciekawsze.

Dzięki, spokojnej nocki życzę ,spadam ,do jutra.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ago- szkoła plastyczna nic nie daje, wiem po sobie... Równie dobrze możesz iść na kurs malowania.

A żeby zacząc robić biżuterię wystarczy 30zł, jeśli będziesz mieć chęć daj znać, dam Ci linki na Allegro i wytłumaczę :smile: buzka!

Madziu dolaczam sie do chetnych

 

ślicznie wygladasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, czy wszyscy na tym forum mają niskie libido?! :lol:

 

Madzia, nie wszyscy, ale ci co nie mają, najczęściej siedzą cicho :P

 

Mój lek to Lerivon, biorę go na przewlekłą bezsenność i na problemy z seksem nie narzekam. Wręcz przeciwnie po mianserynie libido i możliwości są ponadprzeciętne ;)

 

W nalanego cielaczka się również nie zamieniłam, wiec polecam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chcè robic takie bransoletki!!obraz pièkny,tak siè zastanawiam,jestes wszechstronnie uzdolniona,wlasciwie caly czas cos robisz,tworzysz,skàd u ciebie nerwica? ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

bransoletki ekstra,no i kolor,teraz na topie :D

 

[Dodane po edycji:]

 

dziewczyny poradzcie,potrzebujè korektor pod oczy,mam takie cienie niefajne mam dostèp do bardzo dobrych firm?moze ktoras z was ma jakis sprawdzony?wovka

 

[Dodane po edycji:]

 

cienie pod oczami :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- jeśli chcesz to zapytam dzis na maxmodels, tam są wszystkie najlepsze wizażystki wPolsce i uwierz- nikt sie nie zna tak jak one na kosmetykach :D Zaraz sie ich zapytam i Ci tu napisze.

 

Dobra, wszystkie kobiety zainteresowane robieniem biżuterii (na początek zrobimy może bransoletki i kolczyki) proszę o podanie mi swoich adresow e-mail, wyślę Wam wszystko co trzeba, tzn instrukcje i wszystkie linki na Allegro (mam nadzieje ze macie konta?) :smile: Jesli nie macie to chociaz zobaczycie co trzeba kupic i jest sporo sklepow np Empik ktore oferuja ten sprzet, ale troche drozej. Na start potrzeba ok 30zl.

 

p.s. Dzięki za miłe słowa, fajnie że sie komuś podobam ;) Ale wygląd jako taki to nie moja zasługa, więc z dumy nie pękam :mrgreen::oops: No i grzywki już nie mam, zdjęcie sprzed roku jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×