Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

mam w Polsce ale corcia jeszcze dzis ma porobic zdjècia i mi przeslac na pewno wrzucè na forum :D ty raczej jestes blizej impresjinizmu prawda?ja kocham impresjonizm natomiast to co malujè to suurealistyczne bohomazki,ok podajè bracikowi twoje gg i maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- ja maluje wszystko doslownie :) Nie trzymam sie konkretnie jednej techniki, stylu czy okresu w jakim tym stylem malowano. Czasem maluje cos na styl antyczny, czasem surrealistyczny, czasem modernistyczny, poprostu wszystko co mozliwe, nie zamykam sie w ramy :smile: A styl jakim maluje jest zalezny od mojego humoru, kolorow farb jakie akurat mam przy sobie... Te drzwi mialy byc realistyczne, ale mialam tylko takie kolory farb 'oczojebne' wiec zrobilam taką impresje :)

 

Oki, jak napisze to napewno to dostane i odpisze mu :) Czekam z niecierpliwoscią aż Ci córa wyśle zdjęcia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhahaha :mrgreen: Strasznie lubię tą książkową postać. To naukowiec, Mulch, najpewniej ma nerwicę. Próbuje być inteligentny, bez uczuc i piekielnie zły, ale tak w głębi duszy jest wrażliwy i kocha swojego misia... A na codzien zajmuje się ożywianiem trupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam te posty i przyznam że zazdroszczę Wam tych talentów,zainteresowań.Próbowałam sama coś z siebie wycisnąć ale nic.Jestem jakaś wypalona,ograniczona ,nie mam pomysłów.........Kiedyś teŻ próbowałam coś malowac ale niestety lipnie to wychodziło.Niby mam czasu wolnego na jakieś zajęcie,jesli mały w przedszkolu jest akurat.Wszystko jednak jakieś kosztowne jest,farby,aparaty-bo lubię przyrodę i takie tam -zdjęcia możnaby było popstrykać.Cały czas szukam pracy chałupniczej ,cokolwiek (oprócz szycia bo nie lubię,komputer też odpada) jakieś pierdułeczki,biżuteria.Chcę robić coś co bym lubiła,żeby bezczynnie nie siedzieć w domu,grosz jakiś też miło jakby wpadł.Żałuję że nie poszłam do jakiejś plastycznej szkoły zamiast do durnej handlówki.Jak tu sie nie wkurzyć................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ago- szkoła plastyczna nic nie daje, wiem po sobie... Równie dobrze możesz iść na kurs malowania.

A żeby zacząc robić biżuterię wystarczy 30zł, jeśli będziesz mieć chęć daj znać, dam Ci linki na Allegro i wytłumaczę :smile: buzka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×