Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, pisze tu, bo mi Wova kazala ;)

 

Niewiem czy mam telent, ale napewno jest to moja pasja. Byłam w Liceum Plastycznym co było jakoby zwieńczeniem tego co bylo dla mnie cale zycie naturalną wrecz czynnoscią bo pochodzę z artystycznej rodziny - malowanie, rzezbienie itd Tak więc maluję obrazy, meble, drzwi, ściany, twarz :mrgreen::lol: Lubię rzeżbić w glinie, w drewnie (byłam w szkole na profilu Snycerstwo), lubię robic bizuterię- kolczyki, naszyjniki, bransoletki. Czasem coś uszyję bo tez to lubię robic...

Kiedys mialam chyba talent sportowy bo biegalam najszybciej w szkole i skakalam wzwyz i w dal nawet lepiej niz faceci, w sumie sport byl moją pasją obok sztuki do 15tego roku zycia. A ostatnio odkrywam w sobie talent kulinarny :)pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam żadnych talentów.

 

w szkole w sporcie byłam najgorsza, niestey :( ledwo doskoczyłam do piaskownicy :(:( zawsze mi było głupio i wstyd. Najwolniej biegałam. nic mi nie wychodziło. ocene podwyższałam sobie udziałami w zawodach bo wtedy bez względu na miejsce które się zajęło to była 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja- szukaj do skutku, wg mnie kazdy ma jakis talent :)

Wova- studiuję tutystykę i rekreację bo stwierdzilam ze na sztuce zarobic sie nie da. Mialabyc faktycznie architektura, ale niestety nie ma studiow zaocznych a ja jestem skazana na zaoczne bo musze utrzymac mieszkanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova - napewno nic w zawodzie :) tzn marzy mi sie swoj hotel, chociaz pensjonat koniecznie nad morzem - to moj cel zyciowy :) Ale ogolnie chcę miec studia bo wg mnie kobieta powinna byc wysztalcona (tak jakos mam ;):P ) i chce miec poprostu papier, choc wiem ze nigdy nie bede w stanie pracowac u kogos tylko u siebie bo inaczej nie umiem. Ale z drugiej strony te studia są przydatne bo mam tam zajęcia z gastronomii a w tym biznesie dzialam. Są tez inne plusy- wyjazdy studyjne, rok temu bylismy w Danii, teraz bedzie Gdański, Kraków i Paryż, ale ja niestety juz nie pojade bo nerwica mi nie pozwoli :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cos ty do Paryza nie pojedziesz?nie chcesz zobaczyc Monmartru?a plac Pigal?nie pozwol nerwicy okradac ciè z takich przezyc.a to mnie zaskoczylas teraz,mieszkam 300 km od Paryza jest pièkny w tygodniu lepiej siè zwiedza mniejsze tlumy,ach Madzia no co ty?

 

[Dodane po edycji:]

 

a pensjonat super pomysl zyczè powodzenia i wytrwalosci w dàzeniu do celu.na pewno przyjadè jak juz bèdziesz miaala ten pensjonat czy hotel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova - nie dam rady :cry: Jedyne co mam teraz z nerwicy (dzięki Bogu nie mam już lęku wolnopłynącego i atakow od czerwca) to lęk przed pzrebywaniu w jednym miejscu z ludzmi. To jakas forma socjofobii chyba (?).Ta wycieczka polecga na tym ze sie jedzie autokarem 24h w jedną strone, od razu sie łazi caly dzien i zwiedza, jedna noc w hotelu i znowu 24h powrotu... To nie dla mnie. Odechciewa mi sie na sama mysl. Chcialabym jechac bo np jak bylismy w Danii to bylo zajebiscie, impreza na promie w jedną i drugą stronę :D A teraz to nuda... Wole sama jechac z moim facetem i do Paryza i do Disneylandu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A pensjonat nad morzem moi tesciowie mają i okropnie im zazdroszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×