Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie to leczą?


Majagoyan

Rekomendowane odpowiedzi

Po licznych psychoterapiach wpadła w mi ręce książka Herman - uraz psychiczny, przemoc i powrót do zdrowia. Jak powiedziałam mojemu psychiatrze - to o mnie książka, to się obraził. Byłam w dzieciństwie bita i maltretuowana seksualnie, pierwszą próbę samobójcza miałam w wieku 12 lat, potem były cięcia i dalsze próby samobójcze. Trochę był spokój jak się zakochałam, i wyszłam za mąż, mój pan pozwalał się wielbic. po rozwodzie wpakowałam sie w związek z kanciarzem, który dwókroknie użyła mnie jako szyldu dla przekrętów. 2 razy areszt, miliardowe długi. ehh, już dalej nie hce mi się pisać. ważne jest że ofiary PTSD mają zaburzony taki radar społeczny - ten jest ok, ten jest niebzepieczny. maiłam już różne diagnozy psychiatryczne, brałam leki - czy ktoś wie czy w Polsce jest ośrodek zajmujący się PTSd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sie zastanawiam czemu ten psychiatra obrazil o ta ksiazke, bo nie za bardzo rozumiem.A jesli chodzi o Twojej pytanie odnosnie leczenia PTSD, to nie ma konkretnych osrodkow leczacych to zaburzenie, zajmuja sie nim ogolnie wszyscy psychoterapeuci. Dlatego popros po prostu swojego lekarza o skierowanie na psychoterapie i znajdz sobie jakegos polecanego, dobrego terapeute:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×