Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

pedofilia w temacie o filmach?

proszę o zakończenie off-topu.

 

 

wczoraj oglądnęłam:

 

Ne te retourne pas - http://www.filmweb.pl/film/Nie+oglądaj+się-2009-453684

fajnie się oglądało, napięta atmosfera filmu, niepokojąca taka.... podchodzi mi to w ogóle pod film psychologiczny.. nie do końca dla mnie zresztą zrozumiały

ale fajna psychodela, chociaż początek wydaje się być taki ciulaty, zaraz potem pojawia się widmo schizofrenii i akcja się rozwija

 

dla mnie był lekko przerażający... nie poznajesz siebie, innych, widzisz wszystko inaczej... boję się, że kiedys mnie to może spotkać :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałam "Drag me to hell" ( http://www.filmweb.pl/film/Wrota+do+piekiel-2009-466366 ).....już dawno aż tak nie spłakałam się na horrorze....ze ŚMIECHU!! Dno dna, idiotyczny senariusz, idiotyczne efekty i idiotyczna gra aktorów lała się z z ekranu........

Być może dlatego, że dzień wcześniej oglądałam Omen i Egzorcystę ....mam inne wymagania ;)) :mrgreen:

 

ps. Znacie DOBRE horrory, interesuje mnie ostatnie 10 lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, lista ode mnie:

 

REC ( w 2 spieprzyli końcówkę.. ale obejrzeć też w sumie można

Broken

Paranormal Activity (1 i 2)

Splice

Haunting in Connecticut

Fear Dot Com

Ne Te Retourne Pas

Los Ojos De Julia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, noc żywych trupów - klasyka !! Tak jak stary Koszmar z ulicy wiązów czy Laleczka Chukky ( nie pamiętam jak to się pisze). Nosferatu na pewno obejrzę, jak tylko gdzieś na torrentach znajdę.

 

Jeśli idzie o wampiryczne, to jednym z moich ukochanych filmów jest Dracula w reżyserii F. F. Coppoli......... nie ma w tym filmie an jednej złej rzeczy....a Gary Oldman....... :105:

 

-- Śr kwi 06, 2011 10:38 am --

 

Kiedyś jeszcze miszczem horroru był Wes Craven smi1.png

jak byłam młodsza to mnie straszyły..a teraz bawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, nono, jak oglądałam remake to zauważyłam, ze krew bucha z ekranu od pierwszej do ostatniej minuty filmu, ludzie z siekierami w głowach biegający w tą i na zaś....kwintesencja :mrgreen:

Nieśmiertelny Candyman ......

Kiedyś był taki horror nazywał się Evil dead - Martwe zło, no to był hardkor jak na moje wtedy kilkanaście lat :mrgreen:

 

Z ostatnich podoła mi się Blair witch project ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam wszystkie filmy Lucasa Moodysona-i Fucking Amal,na ktorym bylam z ojcem w 6 klasie :mrgreen: i "Lilia forever",choc to bardzo smutne kino, i "Tylko razem"

 

Jest jeszcze "Dziura w sercu". Film, który zupełnie mu nie wyszedł. "Lilia forever" - mocny, smutny film, a "Tylko razem" jest genialną komedią, do której często wracam i mimo, że świat hippisowskich wspólnot dość poważnie się skurczył to film pozostaje aktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Przerażacze są spoko. A z prawdziwych horrorów straszny był "Przypadek 39" (mimo, że nie lubię aktorki grającej główną bohaterkę). Albo Dead Silence o nawiedzonej kukle, nawet spoko, choć średnio straszył, przynajmniej mnie.

 

oglądał wczoraj ktoś horror na tvp2?

ruiny cośtam?

 

no śmiałam się cały czas.

siedza w tej "budzie" - jednego spuszczają do jakiegoś szybu, a lina za krótka więc spada i łamie sobie kręgosłup.

następnie robią nosze ze stelaża po plecaku i spuszczają z tym laskę na dół... no i liny nie braklo!!!!! :lol:

potem spuszczają się w dół jeszcze 2 razy i również liny stykło :lol: :lol: :lol:

reszty nie będę komentować.

obrzydziły mnie tylko sceny jak sobie laska nożem rozcinała ciało bo chciała pnącza ze środka wyciągnąć.

Ja kiedyś chciałem zacząć oglądać horrory z filmwebu, które mają najgorszą ocenę i najgorsze komentarze, tak dla brechtu :) Ogólnie z łachowych filmów to "Zemsta Niedźwiedzicy" czy jakoś tak, gdzie jak była akcja, to głównym elementem była otwarta paszcza niedźwiedzia z bliska :D Ale ogólnie z nudów da się oglądnąć :) A kiedyś na jedynce leciał taki film, nie pamiętam tytułu (coś z kosmiczną zagładą jakoś mi się kojarzy czy jakoś tak), ale kicz straszny, niby katastroficzny, jakiś meteor ma udzerzyć w ziemię, myślałem że będzie zagrożenie, uciekający ludzie, panika, itd, jak to w filmie katastroficznym, a tu co? Przez cały film nie było chyba żadnego statysty, akcja była gdzieś w lesie, jak się zbliżał koniec świata, to dwaj główni bohaterowie sobie tylko o czymś gadali, zero biegających ludzi, alarmów, budowania schronu, no niczego prawie. Myślę, poczekam, może pokażą ten meteoryt chociaż albo moment uderzenia (chcieli jakimś laserem go rozwalić). No i pokazali meteoryt :lol: Jakiś kamień komputerowy na cały ekran, który się stopniowo zmniejszał jak laser w niego napierdzielał, aż w końcu zniknął. No i tak nastał happy end i świat został uratowany :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałam "Drag me to hell" ( http://www.filmweb.pl/film/Wrota+do+piekiel-2009-466366 ).....już dawno aż tak nie spłakałam się na horrorze....ze ŚMIECHU!! Dno dna, idiotyczny senariusz, idiotyczne efekty i idiotyczna gra aktorów lała się z z ekranu........

Być może dlatego, że dzień wcześniej oglądałam Omen i Egzorcystę ....mam inne wymagania ;)) :mrgreen:

 

ps. Znacie DOBRE horrory, interesuje mnie ostatnie 10 lat .

 

"Drag me to hell" kiedyś zaczałem oglądać i po 20 minutach wyłączyłem. Ktoś tam polecam "Eden Lake", gniot, nie polecam.

Ogólnie wszystkie te nowe "horrory" to gnioty, totalne idiotyzmy. Już się nie robi takich filmów jak "The Shining" czy "The Thing", albo "Psycho" (to bardziej thriller). A jak robi to są mało popularne i można na nie trafić dopiero po latach.

 

"Martwica Mózgu" to nie jest film jak inne, tego nie można traktować na równi z klasykami takimi jak wymieniłem, bo to jest "gore" http://pl.wikipedia.org/wiki/Gore no i to się lubi albo nie nienawidzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie uogólnienia...

...wszystkie nowe horrory to gnioty

:)

Trzeba przyznać Ci rację, ale z drugiej strony jak trzeba obejrzeć 20 filmów, aby trafić na jeden dobry to już chyba lepiej zaakceptować takie uogólnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, W przypadku książek i filmów można to ryzyko zminimalizować. W literaturze jest jakiś kanon. Kupowanie książek po okładce to nieporozumienie. Na filmwebie jest coś takiego jak "gustopodobni".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie uogólnienia...

...wszystkie nowe horrory to gnioty

:)

Trzeba przyznać Ci rację, ale z drugiej strony jak trzeba obejrzeć 20 filmów, aby trafić na jeden dobry to już chyba lepiej zaakceptować takie uogólnienie.

 

Eeee nie wolno tak :smile: Takim torem myślenia to byśmy w ogóle muzyki nie słuchali, też trzeba się naszukać w dzisiejszych czasach czegoś dobrego, ale da sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×