Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi


Nie ma nic milszego dla mnie niż kubek herbaty z sokiem malinowym,koc..i "S@motność.." ;) Czytałam ją kilka razy i za każdym razem robi na mnie równie mocne wrażenie ;) Przeczytaj,Madzia..

 

 

 

http://czat.wp.pl/zapis.html?T


=1&id_czata=2582

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciłabym Ci "Amelię" i w tym samym ciepłym tonie "Czekoladę" ze świetną rolą Juliette Binoche. POza tym 3 kolory Kieślowskiego, a zwłaszcza "Niebieski". Aha, jeszcze film, który kocham wielce i który zawsze wprawia mnie w dobry nastrój : "Dwóch gniewnych" z Jackiem Nicholsonem (tyt. oryg. chyba "Anger Men").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan od muzyki - ciagle ogladam ten film

Kocham Edwarda Nortona i filmy z jego udzialem - ja z nich odbieram duzo - 25 godzina, Podziemny krag, Lęk pierwotny....

Reqiuem dla sny - czy to film straszny??? Tak ale nie jest to film o narkomanach tylko o ludziach ktorzy nie radza z otaczajaca rzeczywistoscia..:(

Boje sie po raz kolejny zobaczyc Tanczac w ciemnosciach - za duzo emocji, za duzo...

Bandyta - polecam

a dla rozluźnienia - Przekret i Porachunki ogladala z tysiac razy i zawsze bawiły mnie :)

ooo i 50 pierwszych randek :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie bardzo duze wrazenie wywarla "Frida" piekny film o tym ze warto walczyc ze swoimi slabosciami i ze mozna mimo tych slabosci przezyc piekne i spelnione zycie(przynajmniej ja go tak odbieram), no i ta Salma Hayek :smile: "Requiem dla snu" i "Tanczac w ciemnosciach" to rzeczywiscie dolujace filmy, ale piekne i madre (zwlaszcza "Requiem..."). A z komedii (choc fakt faktem dosc czarnych) to polecam w ciemno filmy Tarantino, z niesmiertelnym "Pulp fiction" na czele.

PS.: Jak moglem zapomniec o "Schmidt" z Jack'iem Nicholsonem, tez naprawde dobry film, niezaleznie od dialogow i fabuly (obie na wysokim poziomie) warto go obejrzec chocby tylko dla swietnej gry Nicholsona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglibyście mi polecić filmy "inne niż wszystkie"

To lista moich ulubionych:

1. "Powrót do Garden State"

2. "Lepiej być nie może" ("As good as it gets")

3. "The Million Dollar Hotel"

3. "Legend of 1900" (po polsku chyba "1900 - człowiek legenda")

4. "Biały oleander"

5. "K-pax"

6. "Niebiańskie istoty"

7. "Zmróż oczy"

 

A, i jeszcze "Dzień Świra" oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam o to prae fimow ktore moge polecic:):

-Ray(film o Ray Charls)

-Dwoch Gniewnych Ludzi(warto z samego nawet faktu na Jacka Nicholsona:)

-Słodki Listopad

-Vanilla Sky

-Człowiek Ringu

-1900 Czlowiek Legenda(lubie Tima Rotha:D)

-Uwierz w Ducha(cos o miłosci:)

-The Notbook

-Świat wg Garpa

-Sny Jume

Mogłbym wymieniac bez konca ale nie bede sie rozpisywał i was zanudzal bo to tylko moj gust a kazdy ma inny ale mysle ze warto obejrzec te pare filmow:):) POzdrawiam i 3majcie sie ludziska:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ogladalam ten film,ktory ostatnio ktos polecal-elling!niewiem moze zbyt emocjonalnie do tego podeszlam,ale film wprost stworzony dla ludzi z nerwica lękową :)nie byl jakis genialny pod wzgledem fabuły,ale napedzil mnie bardzo pozytywnie!takze jeszcze raz polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAMOTNOSC W SIECI- blagam nie idzcie na ten film. ja po obejrzeniu polowy (bo potem wyszlam z kina) dostalam ataku nerwicy a mialam sie rozluzowac. film nudny, ciezki i na pewno nie dla nerwicowcow. jest to film symboliczny , sa momenty kiedy np . pokazywana jest przez 5 minut nić DNA krecaca sie w kolko albo cyfry jak na seansie hipnotycznym. swietny film jezeli ktos ma ochote sobie wywolac atak nerwicy. a z dobrych filmow (ktos juz wczesniej o tym pisal) polecam " brokeback mountain". jest to piekny film o zyciu i milosci, mimo ze o milosci 2-och mezczyzn nie czuje sie niesmaku. aktorzy swietnie graja i mozna sie naprawde wczuc w ich milosc. na koncu ryczalam jak bobr.piekny film. poza tym " joe black" z hopkinsem i b.pittem tez przepiekny film, a z komedii dla rozerwania sie i posmiania polecam " white chicks" (lub polski tytul " agenci bardzo specjalni"). jedna z najlepszych komedii jaka widzialam, albo " plytki facet" z gwyneth paltrow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duze wrażenie zrobił na mnie Plac Zbawiciela - kawałek prawdziwego kina. Palimpsest - zagmatwany, ale się broni urodą. No i nienajgorszy "Życie jest muzyką" - szczególnie dla włóczęgów lubiących muzykę. Bardzom cieklawa "Transylwanii" Gatlifa, jeszcze niwe widziałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie genijalny według mnie film- "Łowca Jeleni", choc nie jest to film na poprawe humoru, ale jesli lubicie filmy dające do myslenia to polecam.

 

Polecam "Smażone zielone pomidory"

- popieram

 

wspominane było równiez "Imperium słońca"- zdecydowanie tak

z lżejszych filmów- ktoś pisał o "Czekoladzie"- równiez popieram

z cięższych filmów- " Coma", " Sekretne okno"

z filmów moocnych- "Nieodwracalne"- teoretycznie od 21 lat, w praktyce sadze , ze ma to uzasadnienie...

 

co do przewijającego sie tu wątku horrorów- kurcze, ja tez jakos tak mam, ze je lubie, hoć bardziej lubie thrillery, ale tylko niektóre- z moich faworytow: "Dark water", no i klasyka- "Milczenie owiec", wbrew wszystkim znajomym podobało mi sie równiez "Zejście"

 

kurcze!! zapomniałabym - magiczny dla mnie film, który zawsze mnie odpręża - uwaga... " Ania z Zielonego Wzgórza" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, myślę i za nic nie przychodzą mi do głowy żadne konkretne tytuły. Jeżeli chodzi o jakieś miłe, ciepłe, wzbudzające nadzieje filmy, to polecam komedie (obyczajowe, romantyczne i inne podgatunki), odradzam sensacyjne, dramaty (komedie sensacyjne i komediodramaty także odradzam). Odsyłam do takich serwisów jak: film.onet.pl, film.wp.pl, film.interia.pl do wyszukiwarki i trzeba poszukać jakichś dobrze ocenianych filmów. hmmmm... jednak coś sobie przypomniałem: Zakochany bez pamięci, Dzień świstaka, Smoochy, Między Piekłem a Niebem (pozycja obowiązkowa! niesamowity film), Pani Doubtfire, .... więcej sobie nie przypomnę aj ta skleroza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×