Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam Netflixa, znaczy mam, ale nie zarejestrowałam się. Widzę, że warto, bo w TV , a mam multimedia, naprawdę ciężko coś znaleźć. Lubię "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", I "Sprawiedliwi-wydział kryminalny", no uwielbiam ten serial, fajnie narysowane postaci, super dialogi ( szczególnie Kuby Walczaka), ale Pauliny i Wojtaszka też. Można się uśmiać, choć to serial kryminalny, ale dobrze zrobiony, lekki, łatwy i przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się podobało -poważniejszy film ,wzruszający i dobra rola Carella -zupełnie inna od tych komediowych w których był obsadzany i dał sobie świetnie radę.  Dobry film na oglądanie z dziewczyną obok w czasach PANdemii.
 

https://www.cda.pl/video/253510a6

PS. niestety oglądałem sam... może Wy będziecie mieli więcej szczęścia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mpConroe napisał:

Dzisiaj i jutro dojdą do mnie dwie części Annabele - prequel I sequel. Annabele ogladalem już dawno temu, ale Kreacji i Wraca do domu, nie.

Wraca do domu nawet nie oglądaj,strata czasu.Do tego ten bzdurny tytuł,lalka nawet przez moment nie wyszła za progi domu 🙂

Odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co będzie w Paranormal Activity 7. Scenariusz jest podobno jeszcze w trakcie rozwoju. Jeśli to będzie sequel, to będzie zdecydowanie różnić się od poprzednich części, gdyż Toby nie jest już duchem.

Czytałem coś, że jest rozważana koncepcja apokaliptyczna oraz koncepcja podróży w czasie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×