Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem przy 5 odc Darka. Bardzo dobry serial. Ostatnio oglądalem Russian Doll serial sam w sobie w miarę dobry rewelacyjna rola Natashy Lyonne. Czarnobyl tez znakomity serial jeden z lepszych jakie oglądałem (na pewno najlepszy jaki widziałem w tym roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2019 o 16:26, Lilith napisał:

Najnowszy AHS już przy końcu oglądania i mogę powiedzieć, że jak dla mnie jest to najlepszy sezon od czasów drugiego :D 

Jeżeli rzeczywiście jest równie dobry jak 2 sezon, który był genialny i znajduje się na liście moich ulubionych seriali (nie wiem czy nie na 1 miejscu), to rzucam wszystko i idę oglądać xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 
 
 
 
 
 
4
37 minut temu, utrapienie napisał:

Moje ulubione seriale: Stranger Things, Mindhunter, Atypowy, The Sinner, The Act, Somewhere Between, Chernobyl, Dark, After Life, Sex Education, Nawiedzony dom na wzgórzu, Ania nie Anna

Jak sobie coś jeszcze przypomnę, to dopiszę. 

Hahaha, te co pogrubiłam to rownież moje ulubione! Mamy chyba podobny gust serialowy ;) Pozostałych nie widziałam albo nie przepadam. Minhuntera uwielbia mój partner, ja tak średnio. HHH obejrzałam 1 odcinek i jakoś mnie nie przekonał. After Life na razie zaczęłam 🙂 

 

Kurde, dużo tego oglądam :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aurora88, a oglądałaś Wielkie kłamstewka, Ostre przedmioty albo W pułapce, Bates Motel? ;)

 

Chernobyl jest u mnie bardzo wysoko w ulubionych serialach. ;)

 

A! I co sądzisz o serialach Czarne lustro oraz Dom z papieru? Oglądałaś? 

Edytowane przez utrapienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, Wielkie Kłamstewka w połowie, ale jestem trochę antydzieciowa i ja wiem, to nie jest tylko o tym, że serial na potencjał, ale jakoś nuży mnie takie przeżywanie które dziecko pójdzie na czyje urodziny itp. i inne dzieciowe dramaty :P Właściwie dramaty tych matek związane z ich dziećmi. No nie trafia to do mnie. 

 

Ostre przedmioty polecasz? Kojarzę, mam na HBO ale nie miałam zamiaru oglądać 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się trzeci sezon mojej ukochanej Ani (to ona wisi aktualnie w moim avatarze) ale widzę, że mają być odcinki co tydzień. Jak źle! A miałam nadzieję że sobie obejrzę wszystkie teraz. Całość chyba wyjdzie do świąt, to może w ferie świąteczne obejrzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×