Skocz do zawartości
Nerwica.com

jesień


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

jak idzie jesień to zmieniam kolor włosów na ciepły,zaczynam ćwiczyć,solarium od czasu do czasu,ziółka piję,czasem deprimem i magnezem się dopalam,jak mogę to na siłę chodzę na spacerki i na siłę spotykam się z ludzmi i czytam psychologiczne książki =,które nastrajają mnie optymistycznie i afirmuję się.

to taka moja mała recepta na doła jesiennego. zobaczymy czy podziała. w zeszłym roku miałam nawrót depresji i nie obyło się bez leków. mam nadzieję,że w tym roku tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, ja sprawiłam sobie rowerek stacjonarny, wsam raz na zimę, cwiczę ostro i choć narazie efektów brak to mam motywację, poza tym obowiązkowo w zimie wypad ze znajomymi na grzanca, lepienie bałwana z penisem :oops: , herbatka owocowa i dobra książka w mięciutkim łózeczku :D no i bym zapomniala ! Kevin sam w domu obowiązkowo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kevin sam w domu to obowiazek na swieta ale do swiąt daleko... mi tez marzy sie cwiczyc, nawet przez miesiac chodziłam na fitness i bardzo mi sie podobalo ale jakos tak teraz motywacji mi ogromnie brak...:( i nie mam absolutnie zadnego pomyslu by sie zmotywowac.. to jest u mnie zawsze najwiekszy problem... mam mnóstwo pomyslow, ale jak zaczne sie zastanawiac na co bardziej mam ochote i tak mysle i mysle to potem wkurzam sie ze nie wiem od czego zaczac a pozniej juz robi sie za pozno...:( i tak przez cala zime zawsze...:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne pomysly tu dziewczyny podrzucacie :smile: rower stacjonarny by siè przydal,zmiana koloru wlosow czemu nie?ja chyba zrobiè maly remont w chatce:tzn;luby ja bèdè kierownikiem robot :smile: a poza tym jezdè nad morze,mam 40 km wièc wsiadam w pociàg,kiedy tylko czas mi pozwala,jesienià jest tak pièknie na plazy,nie ma ludzi,czytam ksiàzki:polecam Mario Vargas llossa :smile: razobladerka usmiechnij siè :smile: switny post zalozylas o gotowaniu,przymierzam siè zeby tez cos wrzucic :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz modne kolory to wszystkie odcienie fioletu a do kontrastu np piasek pustyni,polecam :Drazobladerka a z tym gotowaniem masz racjè ,a czytasz sobie cos?mi tez weny tworczej brak.dlatego dzis zupa jarzynowa :D a czytasz sobie cos?moze cos smiesznego poczytaj?nic ambitnego zadnych wkrètow psychologicznych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z czytaniem jest tak, ze do tego wene tez musze miec... :-| a gdy ją mam to zaczne jakas ksiazke (w zaleznosci od nastroju a niemal codziennie mam inny) ale zadnej nie kończe... i tym sposobem mam pozaczynany jakis krymilal, horror i pare psychologicznych ale dla mnie czytanie to trooche strata czasu.. i tu paradoks bo czesto wkurzam sie ze nic nie robie a za książke sie nie weme... heh czasem chodze do empiku poczytac.... ale na to tez trzeba miec pchote.. bo tam tyyle ludzi i rozpraszają i muzyka tez eh juz wole w domu czegos posluchac i pospiewac tak jak teraz np hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze takie SPA domowe?ja tak robiè:dobra maska na pysk np czekoladowa,ladnie pachnie i rozgrzewa;nakladam na nogi ,brzuch,posladki balsam antycellulitusowy zawijam siè w foliè spozywczà i na godzinè pod koc.zapalam kadzidla wlasciwie to caly rok je palè w domu. :smile: uwielbiam. umiesz spiewac?ja falszujè strasznie :twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mialam nigdy jeszcze na sobie błota hehe (nie odpadnie?:P) i z czego ono?:>

ja z kolei uwielbiam świeczki i chyhba wpadłam na genialny pomysł :twisted: zaraz wróci z pracy mój men - przygotuje nam wspolna kapiel ze swieczkami w lazience i aromaterapia mala.... myslicie, że mu sie spodoba...? :>:>:>

 

Hm czy umiem to kwestia gustu... mi się nie podoba mój głos bardzo.. ale lubie spiewac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjèciu wyglàdasz pozytywnie :D ja tez siè wstydzè swojego ciala ale walczè z tym :twisted: wspolna kàpiel to fantastyczny pomysl do tego moze lampka dobrego czerwonego wina albo szampan?tak zdecydowanie szampan :D kàpiel bez zadnych zachamowan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ja MUSZE dotrzymac tej obietnicy!!! po prostu MUSZE ;) i uda mi się - zobaczycie :mrgreen:

 

 

PS. Wczorajsza kąpiel była po prostu bajeczna hi hi i z dodatkami :twisted: a w nocy przed spaniem powtórka z rozrywki i dzis rano znów i jestem happy :D:D:D bo już baardzo dawno tak nie bylo (przez leki :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_ widziałam bodajże Twój profil na NK, moim zdaniem jesteś super dziewczyna, masz bardzo ładną twarz i te usta... ciało również. Nie rozumiem czym Ty się przejmujesz jeśli chodzi o wygląd? Ale pewnie z wiekiem Ci to minie, też jak miałam około 20 lat to się przejmowałam wyglądem i miałam mnóstwo kompleksów, a teraz w wieku 29 lat już prawie w całości ;) akceptuję siebie taką jaka jestem.

 

A ja se wczoraj gulnęłam trochę wina i zaciągnęłam mojego męża do wyra, bo też przez lek moje libido jest zerowe, a po winku było bardzo fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jeny ale mi się ten temat podoba - wspólna kąpiel super pomysł chyba dzisiaj przygotuje taką suprise małżowi bom wczoraj trochę na niego nakrzyczałam a dziś mi na niego ślinka cieknie bardzo bo ubrał jedną ze swoich sexi koszul i wygląda mniamuśnie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×