Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bliżej nieokreślony lęk


bez znieczulenia

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie mam dobry dzień jest wszystko ok i w pewnym momencie pojawia się lęk, przyspieszone tętno, uczucie gorąca, pulsowanie w czaszce i co najgorsze spowodowane tymi objawami zmęczenie i niechęć do jakiegokolwiek wysiłku. Czy znacie jakieś niefarmakologiczne sposoby na złagodzenie lęku, który dopada nie wiadomo, skąd i z jakiej przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmam bardzo podobnie tyle ze u mnie niema braku chęci tylko niemam siły i denerwuje się i z powodów i bez powodów...Wczoraj odkryłam ze jak jestem bardzo zdenarwowana (wtedy trzęse się jak galareta i czuje się osłabiona) uspokaja mnie cich wolna spokojna muzyka...Położyłam się na łóżko włączyłam po cichu Clinging to the cross i wsłuchałam się w dzwięki skupiłam się na tekście i instrumentach i tak kilka razy ta piosenka przeleciała i powpli przeszło...powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki iryss :smile:

 

Z chęciami i motywacją nie mam problemów, tylko męczą mnie fizycznie objawy, które wymieniłem.

 

Położyłam się na łóżko włączyłam po cichu Clinging to the cross i wsłuchałam się w dzwięki skupiłam się na tekście i instrumentach i tak kilka razy ta piosenka przeleciała i powpli przeszło...powodzenia

Podobnie jak Ty mam swoje sposoby na relaksację, ale podczas dnia brakuje zwyczajnie na nie czasu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje czasem dzień jest o wiele za krótki ale czasem ciągnie się w nieskończonośc! Bede trzymała za ciebie kciuki albie nie wiesz ci pomodle się za ciebie...Moze to banalne ale często pomaga! Powodzenia

Ps Zrezygnuj z pomalowania zes np. i relaksuj się wyciszaj ja jek się zdenarwuje a niemam czasu albo sytuacja niedaje mi czasu licze do 10... :D Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×