Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co poprawia wam nastrój?


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

A mi... widok morza, o kazdej porze dnia i pory roku, natura ogolnie -lasy itd, moj kot jak spi slodko, widok mojego chlopaka, czekolada, dobre jedzenie, pieniadze-> zakupy (kosmetyki, ciuszki, butki), nowy mebel do domu, jakies zbaiegi kosmetyczne i fryzjerskie, gazeta lub ksiazka, dobry film/muzyka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygłupy z moim chłopkiem, przytulaski z siotrzeńcem Michałem, gaworzenie z siostrzenicą Mileną, pochwała ze strony szefa, telefon do Łosia (przyjaciółki), szybka jazda samochodem, film "Madagaskar", a jak już nic nie daje rady to zawsze pomaga zdjęcie Rida z dzieciństwa - nigdy mnie nie zawiodło :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, a jak już nic nie daje rady to zawsze pomaga zdjęcie Rida z dzieciństwa - nigdy mnie nie zawiodło :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Dawaj :mrgreen::mrgreen::mrgreen: nie bądź samolubem, daj nam też sobie poprawić nastrój.

 

Niezdrowe kaloryczne jedzonko, spacer, dobra książka, dobry film, gorąca kąpiel..........no i są jeszcze różne inne takie sposoby :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, a jak już nic nie daje rady to zawsze pomaga zdjęcie Rida z dzieciństwa - nigdy mnie nie zawiodło :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Dawaj :mrgreen::mrgreen::mrgreen: nie bądź samolubem, daj nam też sobie poprawić nastrój.

 

Niezdrowe kaloryczne jedzonko, spacer, dobra książka, dobry film, gorąca kąpiel..........no i są jeszcze różne inne takie sposoby :twisted:

 

....?:D pochwal sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×