Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie mam szczescia albo nie potrafie byc szczesliwa.....;(


SHANTARAM

Rekomendowane odpowiedzi

jakos tak mam wielka potrzebe wygadania sie , moze nawet zrozumienia ;;;;;; tylko troszke szkoda ze na forum;( bo niestety nie mam nikogo komu moglabym opowiedziec swoja historie......nawet nikt nie rozumie moich uczuc , nikomu na tym nie zalezy co czuje i jak sie czuje. krociutko streszcze kim jestem i jak wyglada moje zycie;( jestem kobieta i mam 31 lat. urodzilam sie w jednym z polskich miast w rodzinie wielodzietnej nigdy nikt nie mial czasu na okazywanie uczuc i milosci rodzice w pogoni za groszem pracujac na 2 etaty nie mieli na to czasu musialam sie opiekowac domem i mlodszym rodzenstwem nie majac czasu na nauke;( szkola srednia hmm internat zebym miala chwilke dla siebie i edukacje;;;;; wyrwalam sie ;;;;;; tak sie czulam zaczely sie imprezki nieodpowiednie towarzystwo , i uzywki,,,,,w jakiej tylko postaci;;;;; przebrnelam ,skonczylam szkole (liceum ekonomiczne) z niejasnymi wynikami,,,rwalo mnie w swiat,,,,zaraz po szkole wyjechalam do holandii w poszukiwaniu lepszego zycia....chociaz sama niewiem;;;;mysle ze legalna trawka mnie ciagnela;;; :evil::evil::evil: tak tam spedzilam prawie 2 lata w sielance. wydawalo mi sie ze moge wszystko, ze jestem wolna;;;; nikt nie mial prawa decydowac o moim zyciu TYLKO JA SAMA! rodzice nie mieli ze mna lekko, bylam uparta i z honorem; bla bla bla,,,,,,dobiegal koniec 1999 roku wysnulam sobie ze spedze nowy rok 2000 w paryzu,,,choc bez jakichkolwiek srodkow finansowych , nie przerazalo mnie to a nawet krecilo, wyjechalam z moim serdecznym przyjacielem;) 3 dni balowania i nowe marzenia o cieplutkiej hiszpani na stopa oczywiscie odrazu kierunek poludnie,,,,,Granada to byl najpiekniejszy okres w moim zyciu wydawalo mi sie ze JESTEM DZIECKIEM SZCZESCIA parodia e ? jak by kto przeczytal naglowek;;;;hehe rok spedzilam w granadzie zamieszkujac jedna z pieknych jaskin na sacramonte z przepieknym widokiem z sypialni na sierra nevada wow! piekniej chyba nie moge sobie wyobrazic;;;))) cdn,

 

[Dodane po edycji:]

 

nastepny rok zminal na zwiedzaniu calej natury hiszpanskiej;; na stopa oczywiscie,,,,jeden by powiedzial podrozniczka;;;;inny;; mieszkanka ulicy; ........................i tak mijalo;;;; i nadszedl dzien kiedy znalazlam sie calkiem sama w cudownym romantycznym Cadiz , oczywiscie poznalam kogos kto mial pozniej okazac sie moim mezem i ojcem naszego dziecka;;;;; wszystko poszlo bardzo szybko ;;;ale klamal mnie od samego poczatku ;( mialam wtedy 22 lata a on 31,,,,zauroczyl mnie czyms niesamowicie (okazal sie psychopata spolecznym to juz chyba nie musze duzo mowic) mowil ze bezplodny ; rodzice zgineli w wypadku i ze jest z norwegii blablabla po 6 miesiacach znajomosci okazalo sie ze jestem w ciazy ,cieszylam sie bardzo mimo wszystko ze nie mialam warunkow i przyszlego ojca ktory juz zapoczatkowal swoja agresje i presje psychiczna a szczegolnie przesadna zazdrosc,mimo tego nie poddawalam sie, naiwnie myslalam ze bedzie dobrze i marzylam o pieknej przyszlosci , mezu ,rodzinie i blablabla, okazalo sie po czasie ze jest belgiem i ukrywa sie przed wyrokiem w belgii ,wkrecil mi ze chce dobra dla nas i postanowil zglosic sie na policje zeby odsiedziec wyrok,,,,mial siedziec tylko 2 miesiace tym bajerem sprowadzil mnie do begii bylam juz w 8 miesiacu ciazy kiedy tu zjechalam nie mialam czasu na zastanawianie;(;(;(; mialam zamieszkac u jego siosty ok miesiaca dopoki nie wyjdzie na wolnosc;;;;he okazalo sie ze dostal 5 lat;(;(;(; siosrzyczka znuzona placzem dziecka i dodatkowymi wydatkami kazala mi sie wyniesc;( wyladowalam w domu samotnej matki u siostr gdzie spedzilam prawie rok czasu ,,,miedzyczasie byl szybki slub ,,,,jemu zalezalo bardziej bo ja nie mialam na to za bardzo ochoty ale mialo prawdopodobnie wplynac na ewetualne zwolnienie warunkowe,,,, a o to niby chodzilo aby sobie pomagac nawzajem hehe! no tak wkoncu po roku wyszedl;;; chodzil na imprezki , zdradzal bil i ponizal i blablabla wzywana policja odjezdzala niewzruszona niewyraznym belkotem polki i obszernymi wyjasnieniami rodaka cdn

 

[Dodane po edycji:]

 

dzialo sie duzo ale szkoda czasu na opisywanie i wyciaganie starych brudow , bylam z nim bo chcialam byc odpowiedzialna za swoje czyny i decyzje, zreszta wstyd powiedziec rodzinie ze tak sobie wykrecilam;;;trwalam JAKOS praca dom dziecko obowiazki i blabla z nadzieja BEDZIE LEPIEJ!!!!!!!cdn,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×