Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam czas na chwile zabawy...wchodźcie :)


Gość man7i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otworzyła się bardzo Ciekawa stronka w której można wymienić punkciki zdobyte na owym serwisie na

nagrody.. Chodzi o to że za każde zalogowanie sie na stronie dostajemy 2 pkt na odpowiedź na jakieś banalne pytanie

w ankiecie od 2 do 10 punktów... Za granie w mini gierke która wyskauje po rejestracji sie na stronie

do 60 pkt ..Punkciki szybciutko wpadają.. i wcale nie trzeba zbierać ich długo aby wymienić na nagrode...

ja jestem na tym serwisie od 6 dni a już uzbierałem na oryginalną gre... ale wole poczekać ze 2 miechy i

zgarnąć PSP albo Ipoda :) I teraz prośba do was.. Ubiegam sie o konto Vipa.I aby je dostać potrzebuje zaprosić

jeszcze 13 osób... Co daje mi konto Vipa... Otóż daje mi podwajanie puntów x2 i t-shirt gratis.

Kit z T-shirtem ale większą wartość mają punkty ..Chcecie mi pomóc a przy okazji sami spróbować ?

Nic prostszego jak przeslijcie mi swoje e-maile na skrzynke.Bo nie dostaniecie sie do serwisu bez zaproszenia które musze wam wyslać osobiscie...Wiecej informacji na PW

Zachęcam wszystkich bo naprawde warto :) PS : to nie jedna z kolejnych kłamstw z jakimi spotykacie sie w internecie.Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życze miłej zabawy.Nie stracicie napewno bo wszystkie punkciki dostajecie za darmo więc myślę że warto spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×