Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesień zimno czyli pogłębienie nerwicy i depresji ???


ketjow

Rekomendowane odpowiedzi

jestem skorpionem, urodzona w listopadzie, gdy o zmroku wiatru hula, liści już nie ma, wszystko przytłaczające a ja właśnie lubię taką atmosferę tajemniczości, niepokoju, zbliżającej się ciemności... to jest mój czas w roku :) zimę też lubię, chociaż wiadomo że latem jest fajniej bo można wyjść na dwór i więcej się ma możliwośći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej pod tym względem lubie zime. Taką prawdziwą, z chrupiącym śniegiem, ale również ze słońcem. Urodziłem sie w lutym może przez to. Lato tez jest wspaniałe, ale tak jak mówiecie: większe powiewy wiatru, deszcze, brak 'światła' stymulują smutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnego wpływu pogoda.No, chyba że owa pogoda krzyżuje mi plany. Wrzesien,Pażdziernik - uwielbiam, gdy jeszcze nie jest za zimno - wymarzone powietrze, w lato jest za gorąco i dusząco, jest tak fajnie nastrojowo, ponuuuuro :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Lajla , dokladnie :D Zimę tez bym polubiła gdyby nie fakt, ze szybko marzne i ciągle choruje, no i jeszcze ta ślizka powierzchnia...Ale nastroj przedswiateczny, uwielbiam. Tylko szkoda, ze nigdy nie mam pieniedzy :bezradny:

 

[Dodane po edycji:]

 

Mimo wszystko te światełka, żarełko na stole w święta, ozdoby na ulicach, promocje na produkty...Mhmmm....

 

[Dodane po edycji:]

 

Tylko ten "Kevin sam w domu"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL,

Ja znowu kocham mgły, szczegolnie jak widac tylko na 10 metrow, mozna sie poczuc jak w filmie, jeszcze jak derealizacja zlapie to calkiem odpływam :D .

Co do jesieni to tez nie lubie deszczowych i wietrznych dni ale lepsze to niz 35 stopniowe upaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×