Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam i proszę o pomoc


infinite12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiec tak zacznę od tego ze nie wiem już co robić wszytko zaczęło się jakieś 3 lata temu ja paliłem trawę bylem u kolegi i pamiętam spaliłem dyzo trawy i w tedy to się stało pierwszy raz dostałem jakiegoś ataku serce waliło mi jak młot i okropne odczucie ciężko je opisać nigdy takiego uczucia nie doznałem straszny lęk w brzuchu w głowie pulsacje okropne.To było tak straszne ze wolał bym bul uciętej reki. przestałem palić trawę bo się Pietraszynem. Poszedłem do lekarza przepisał mi neurotop i risset brałem to kilka miesięcy i mi przeszlo czułem się wspaniale mogłem pic piwo ale trawy juz nie paliłem po 2 latach dalej to powróciło brałem te leki ale już nie pomagało. Poszedłem do lekarza i przepisał mi zalaste która nie pomaga. dalej dostałem ataku poszedłem do matki bo już nie wiedziałem co zrobić matka dala mi elenium serce zwolniło rytm wszystko pięknie przeszło. Bralem go tydzień i wszystko przeszło wiec przestałem go brac bo matka powiedziała ze to użalenia po 5 miesiącach dalej to się zaczęło brałem 5 mg później 10 mg teraz biorę 20 mg i nie wiem co robić proszę pomóżcie mi nie wiem co robić co to jest wo gule za choroba i co mam z tym robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przede wszystkim przejdz sie do lekarza i zmien ten uzalezniajacy lek co bierzesz na cos nieuzalezniajacego. Moze zapytaj lekarza o jakas psychoterapie-moze moglaby pomoc w Twoim przypadku.A jesli chodzi o to co to za choroba >>to musialby ocenic lekarz. Wyglada jak nerwica ale tutaj sie powinien wypowiedziec specjalista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj miałem tą samą sytuacje kiedyś dużo paliłem trawki aż do momenu jak się przepaliłem po prostu to było straszne modliłem się żeby mi to już minęło myślałem ze umieram czułem sie jakby moja dusza wyszła ze mnie poprostu tragedia. 2 miesiace po tym mialem taka depresje ze nie dawalem rady nie chcialo mi sie zyc chcialem sie zabic . jakos przeszlo teraz mam znowu to samo i nie wiem co robic nic mi juz nie pomaga:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech jak to czytam to sie cieszę że nic nigdy nie brałam nawet trawy jakoś nigdy nie zapaliłam. Mówi sie że w życiu trzeba spróbować wszystkiego ale chyba jednak nie, cieszę się że Bóg mnie uchronił przed wieloma rzeczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna może ktoś maila do jakiegoś specjalisty bo już nie wiem do kogo się skierować nikt mi nie potrafi pomóc.

 

To zależy z jakiego jesteś miasta. Najlepiej poszperaj w internecie, a na pewno znajdziesz wiele interesujących ofert. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×