Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam pomocy!


nowy1988

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21lat, i o nerwicy nie wiem praktycznie nic, a prawdopodobnie ja mam tak mi dzisiaj lekarz powiedzial, przepisal mi jakies srodki uspokajajace. Powiem wam co mi sie dzieje moze cos wywnioskujemy wiec: mam uczucie jakiegos takiego niepokoju na minute tysiac mysli, rece mi sie trzesa bardzo czesto dretwieja, serce w pewnych chwilach wali mi jak dzwon, i od czasu do czasu miewam bole serca, czasami to mam takie uczucie ze zaraz mi sie zatrzyma i pozniej mysli ze w takim mlodym wieku umarl:-( mam tak ze wydaje mi sie ze powietrza nie moge zlapac, rece mi sie czesto poca, i ostatnio po pracy odrazu szedlem sapc i spalem po 14-16godz. nie wiem co tu jeszcze napisac....... jak ktos by sie odezwal z tym samym problemem co ja to bym byl bardzo wdzieczny:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj nowy1988, na pytanie skąd sie to wzieło niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć, może jakieś wydarzenia z twojego zycia sie do tego przyczyniły. Jest to sprawa bardzo indywidualna ja chyba mam juz taki charakter po prostu. A co do lekarza to, cóż, trzeba isc do psychiatry. Ale wiesz, nie taki diabeł straszny ;) .

A i żyje sie różnie u mnie tez niedawno zdiagnozowali i zaczynam leczenie ale poczytaj sobie, ludzie z tego wychodzą. Można.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam opinie snowwhite- skad to sie bierze to roznie- u mnie niby tez nagle i z "powietra" chociaz zawsze bylam jakas taka przestrachana ;) potwierdzam rowniez, ze psychiatra nie jest straszny :)

a co do swiadomosci,ze ma sie nerwice to po prostu musisz sie z tym pogodzic i im szybciej Ci sie to uda to tym latwiejsza bedzie Twoja droga do zdrowia. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×