Skocz do zawartości
Nerwica.com

Paraliżujący stres


Adaś2222

Rekomendowane odpowiedzi

Towarzyszy mi w sytuacjach takich normalnych jak. rozmowa z kims, jeżdżenie samochodem takich sytuacji jest więcej oczywiście jak mamy kontakt z ludźmi którzy mnie znają itd. kiedy mam styczność z innymi ludźmi którzy patrzą się na mnie, bądź muszę rozmawiać z nimi (luźna rozmowa) to mam taki stres który mnie paraliżuje nie potrafię się wysłowić robię głupoty jakieś tak samo w samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze nie jestes królikiem doswiadczalnym i eksperymentowanie z lekmi nie jest fajne, ale skoro mówisz, ze nie pomaga, to moze pora zmienic te leki?

 

[Dodane po edycji:]

 

wiem, ze nie jestes królikiem doswiadczalnym i eksperymentowanie z lekmi nie jest fajne, ale skoro mówisz, ze nie pomaga, to moze pora zmienic te leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale kazde jakąś drobnostką sie różnią od siebie i na kazdego dzialają inaczej, widzisz, tobie paromerck nie pomaga a dla mnie jest super swietnym lekiem, nie kazdemu uda sie za pierwszym razem dobrac dobrze leki, ale mysle, ze warto próbowac dalej a nie meczyć sie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm w sumie to tak, ale na swoim koncie mam sporo leków wymienie w kolejnośi brania

 

1. Seroxat - pomógł bardzo wyciągnął mnie z depresji i lekko z nerwicy + rispolept + zomiren + cloraxen

2. Effectin - nie wiele pamiętam + rispolept + zomiren + cloraxen

3. Anafranil - był super, lecz tylko przez jakiś czas + rispolept + zomiren + cloraxen

4. Alventa - słaba

5. Lexapro - słaby

6. Paromerck - super, ale sam z siebie zrobiłem przerwę pół roku (lepiej nie próbować mało nie zwariowałem ataki paniki itd)

7. Znowu Anafranil

8. Teraz znowu Paromerck

 

Paromerck pomaga ale na lęki bardziej itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×