Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      115
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Dark Passenger, Czego zrezygnowałeś z moklobemidu,kiedyś sobie bardzo zachwalałeś ten lek?

 

Bo u mnie dobre leki czy mixy ze względu na spektrum dwubiegunowosci niestety z czasem traca swoja moc i wyczerpuja dzialanie. Moklobemid po kilku miesiacach przestal dzialac jak trzeba. Ale ogolnie sposrod leków jakie brałem jest w ścisłej czołówce.

 

-- 11 kwi 2015, 14:05 --

 

Dark Passenger, masz już prawie max dawki wszystkich trzech leków: sertry,lamo i kwety. I jak się czujesz? Lepiej?

 

No jest git majonez, stabilnie, nastrój na +1-2 w skali 20punktowej gdzie -10 jest to czarna dupa, 0-normalka, a +10 to ostra mania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadziejny lek. Wzięłam wczoraj 25mg na noc 9pinexet) i trochę mnie uspokoiło, wyciszyło, spałam od 22 do 11,30, ale dzisiaj czuję się fatalnie, jak zombie, zjadłam śniadanie i znów poszłam spać, dalej jestem jakaś otumaniona, śpiąca, nie mam na nic siły i mam straszną suchość w ustach, a jeść mi się chce strasznie.

Nigdy więcej tego syfu. Na mnie chyba najlepiej jednak działa ryspolit, ale ze względu na problemy hormonalne, nie mogę go brać codziennie, więc biorę doraźnie, ale pomagał na sen, na depresję, objawy psychotyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was bierze Kwetaplex XR? Chce się jeść przez całą dobę czy jest to coś lepszego od wersji z natychmiastowym uwalnianiem?

Nie mam apetytu, a i tak przytyłam 5 kilo :bezradny:

 

Ale tyłaś tylko na początku a potem waga się ustabilizowała, czy cały czas systematycznie rośnie?

Chyba stanęło na tych pięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś brał Kwetaplex XR w dawce 200 mg? Jak z tyciem?

Z 52 na 57. Ludzie mówią, że mi pasuje jak jestem puciata. :bezradny:

 

cyklopka, ja dokładnie tak samo z 52 na 57,58, ale najlepsze jest to, że sporo ludzi mi mówi "o chyba schudłaś?" :D puciatość jest fajna! no i cycki większe! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ketrel można brać doraźnie nasennie ? Czy lepiej brać go codziennie ? Chodzi tylko o działanie nasenne

 

Ja bym nie brała nasennie neuroleptyku-dużo więcej skutków ubocznych możliwych, a na rynku kilka innych bezpieczniejszych leków (np. mianseryna, mirtazapina, trazodon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ketrel można brać doraźnie nasennie ? Czy lepiej brać go codziennie ? Chodzi tylko o działanie nasenne

Ja biorę jako dodatek do mirty nieregularnie. To znaczy, jak nie muszę, to nie biorę, a jak nie zasnę na mircie, to dobieram 50 mg kwetiapiny ;)

Nie zauważyłam, żeby było większe zamulenie po mircie plus kwecie niż po samej mircie :? Samej kwety nie próbowałam :bezradny: ( ale nie wyobrażam sobie odstawić po 7 latach Mirtagen )

 

Jaka jest dawka nasenna kwetiapiny, a scislej rzecz ujmujac kventiaxu?

Widzę, że nadal masz problemy ze snem :? Tak jak Ci dziewczyny napisały 25 - 50 mg działa nasennie ( na mnie lepiej 50 mg ).

A na co konkretnie masz przepisaną tę setkę ? Bo to taka trochę dziwna dawka ... ja się nie najlepiej czułam, chociaż mnie po niej zwalało :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest dawka nasenna kwetiapiny, a scislej rzecz ujmujac kventiaxu?

Widzę, że nadal masz problemy ze snem :? Tak jak Ci dziewczyny napisały 25 - 50 mg działa nasennie ( na mnie lepiej 50 mg ).

A na co konkretnie masz przepisaną tę setkę ? Bo to taka trochę dziwna dawka ... ja się nie najlepiej czułam, chociaż mnie po niej zwalało :?

 

Ta setke przyjmuje na noc. Szczerze to nie wiem na co dokladnie mi przepisal ten kventiax, bo to juz bylo ponad dwa miesiace temu. Z tego co pamietam skarzylem sie na leki, niepokoj. Byc moze na to mi przepisal, a byc moze na sam sen - na bezsennosc tez sie skarzylem. Sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×