Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nowa


Gość joanna5

Rekomendowane odpowiedzi

mam 50 lat,na depresje choruje od dziecka,kiedys bylo to trudne do zdiagnozowania,depresja maskowana,nie potraafiono mnie leczyc prawidlowo ale to historia,jestem filozofem na rencie.duzo czytam,pisze wiersze,nie zalozylam rodziny,przez chorobe ledwo zdazylam sobie wypracowac rente.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm,zaskoczyles mnie,jestem znana poetka,wydalam juz 16 tomikow wierszy,naleze do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich w Warszawie.tu wystepuje pod pseudonimem jak kazdy,pisze tez proze.cos na tej rencie trzeba robic,poza tym mam 6 egzotycznych ptakow,ktorym poswiecam wiele uwagi.teraz dostaly sniadanie i daja mi wspanialy koncert.no i jako filozof mam szczegolne podejscie do zycia,pomaga w pisaniu,gdyby nie depresja...unikam jak ognia mediow,nie chce byc rozpoznawalna na ulicy.w swoi miescie tez dzialam w "podziemiu",nie spotykam sie z czytelnikami,lubie samotnosc i ogromie lubie gadac przez internet.co mnie odrywa od wielu innych czynnosci,teraz ucze sie starogreckiego.i ostatnio nie odrobilam lekcji,musze nadgonic,nie spotykam sie z innymi poetami,nie recenzuje tekstow,nie wydaje opini,kazdy jest gdzies tam w zakamarkach duszy poeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×