Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plisssss postawcie mi diagnoze i zasugerujcie własciwe leki


Gość basior

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem to brak energii zyciowejpołączone paradoksalnie z pobudzeniem ,silnym niepokojem,lękami i problemami ze snem które wiąże z moim długoletnim problemem-nałogową masturbacją....był okres ze robiłem to nawet 15 razy dziennie,walcze z tym kilkanascie lat :( bez skutku...konsekwencje sa takie jak opisałem powyzej przy czy zauważyłem ze po orgaźmie zamiast rozluźnienia czuje wieksze napiecie a nastepnego dnie ekstremalny spadek energii i nastroju(dosłownie ekstremalny) z migreną i osłabieniem ogólnym który zmniejsza sie po 2 tygodniach(wiem to po tym jak wytrzymałem bez masturbacji 3 tygodnie)..dodam ze po 3 tygodniach bez masturbacji czułem ze powraca moje dawne "ja",moje dawne dobre samopoczucie..jak sadzicie z deficytów jakiej substancji w mózgu(badz nadmiaru) wynikaja moje dolegliwosci jesli mozna je wiązac (a sadze na podstawie długoletniego doswiadczenia zew mozna) z moim nałogiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, ze powinni ci zaaplikować duże ilości klomipraminy i fluoksetyny. Po takiej mieszance na masturbacje nie masz szans, a czas w łazience zamiast na dopieszczaniu się, będziesz spędzał na klozecie, walcząc z zaparciami. W ten sposób zyskasz nowy cel życiowy, a niedawne problemy wydadzą ci się zupełnie nieważne. Powodzenia w terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz do seksuologa, a najlepiej psychiatry o dodatkowej specjalizacji seksuologicznej a tacy sie zdarzaja i powiedz o swoim problemie. Dostaniesz na pewno odpowiednie leki , ktore powinny zmiejszyc co najmniej chec na masturbacje. Poza tym psychoterapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×