Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam.Czy to jest NERWICA lękowa??moja HIstoria.


Kostian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowy na forum,postaram sie wam opisac w skrocie przebieg mojej "choroby" ,objawy ,mozna powiedziec ze ostatnie 3 lata w mojego życia, więc zaczynamy mam nadzieje ze nie zanudze nikogo tym.Mam 21 lat ,mieszkam w miasteczku(40tys mieszkanców),zaczeło sie wszystko gdy w 2 klasie szkoly zawodowej poszlem oddawać krew ,dobroczynnie, no i oddałem.... wstałem za szybko z łożka po oddaniu bah i gleba na ziemie głowa do szycia.

Zabieg przebiegł ok, po około miesiącu , zaczołem chodzić jakiś "przymulony" zawroty głowy,cięzko sie oddychało itp , myslałem ze to przez nie wyspanie , aż pewnej nocy nie mogłem złapać tak jakby tchu , miałem wrażenie ze zaraz zejde z tego swiata, to były moje pierwsze objawy,skonczyło sie to wezwaniem karetki dali jakis zastrzeyk w pupe i pojechali a ja dalej miałem to "coś".zyłem z tym jakoś ale cięzko w szkole nie moglem juz usiedzieć zaczołem opuszczac zajęcia czesto, w koncu trafiłem do szpitala na gruntowne badania , na to co sie skarżyłem , głowa, coś jakbym miał w przełyku i nie moge tego przęknąć, kołotanie serce,czucie bicie serce no i najgorse uczucie jakbym miał zemdleć lub umrzeć.w Szpitalu stwierdzili ze jestem czysty pod względem fizycznym" ja sam w to nie mogłem uwierzyć jak moze byc wszystko ok jak sie tak czuje fatalnie.Zyłem z tym juz jakies dwa lata zaczołem sie przyzwyczajać do tego, kazdego dnia to samo, czasami gorzej lepiej, i jak patrze ze nie ktorzy na forum maja objawy czy ataki co jakis czas to ja mam to non stop, po skonczeniu szkoly zaczołem pracowac w miare bez stresowej pracy, ale zaczołem sięgać po alkohol zeby nie bolało mnie to wszystko " i tak w danym momencie juz mam nie tylko chyba tą nerwice a takze alkoholizm, byłem drugi raz w szpitalu tez nic nie wykryto a mi wcale nic nie przechodzi, zycie osobiste przez to mi sie rozsypało , nie wiem kompletnie co robic, napiszcie prosze czy to jest napewno ta choroba,bede wdzieczny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie objawy wskazuja ze masz nerwice. Osoby z nerwica, szczegolnie emzczyzni czesto uciekaja przed problemami tak ze pija, byc moze mozesz miec takze problem z aloholem, byc alkoholikiem. Te objawy ktore masz zawroty glowy, kolatania serca itd to tylko objawy somatyczne, ktore mozna zwalczyc lekami -dlatego udaj sie do psychiatry. Pozniej psychoterapia i odstaw alkohol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz,wiec musze sie wybrać do lekarza rodzinnego,lub lepiej prywatnego,rodzinny zbojkotuje wszystko co mu powiem , i wysle do domu, a co do alkoholizmu,probowalem pare razy rzucic ale nawet nie wiesz jak bardzo ciezko jest to zrobic w połączeniu z tą nerwicą ,wtedy dopiero zaczyna sie "ostra jazda" :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×