Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk przed zwarjowaniem utratą kontroli nad sobą


bundy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

 

Ostatnio zaś mnie dopadła nerwica chyba to już trzeci raz w trakcie mojego życia.tym razem mam straszne jazdy czasami dopadają mnie lęk że zwarjuje że kiedyś mogę stracić kontrole nad sobą potem przez ten lek nakręcam się i wyobrażam sobie co się co się może stać wtedy np. że mego kogoś zabić siebie krzywdę zrobić i tu znów się nakręcam.Czy miął ktoś takie lęki jesli tak jak sobie z nimi radził

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam takie lęki bardzo czesto, w zasadzie dalej sie od nich nie uwolnilam ale staram sie myslec ze jak zwiariuje to trudno i tak nie mam na to wplywu, bo tego sie kontrolowac nie da. W zasadzie jak ma to byc choroba psychiczna to niech juz bedzie ale jak na razie jestem zdrowa:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bundy, witaj

Przede wszystkim możesz być pewien że tego typu akcje, myśli są normalnymi niestety objawami nerwicy, i nigdy nie dojdzie do ich urzeczywistnienia. Masa osób tutaj na forum i sporo które znam miało takowe myśli i lęki.

Piszesz że juz to któraś historia w zyciu z nerwicą i to niestety kolejne strachy na lachy...organizm pobudzony przez lęk daje ci takie wizje i scenariusze.

Najlepiej odrywać myślenie od tego jak tylko się da, a nawet olewać to aż znikną :)

Rozumiem że z poprzednimi epizodami dałeś rade a więc dasz i tym razem :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×