Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć, pomóżcie mi!


arlekino31

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Właśnie poczytałem trochę Waszych listów i poczułem ze chciałbym czasami tu z Wami „posiedzieć”. Nie będę na razie zbyt dużo pisał o sobie. Fakt niezbyt wygodnie czuje się ze sobą ale z wielu względów nie mogę jeszcze podjąć się terapii. Pomyślałem o czymś innym. Kolega poprosił mnie o napisanie albo zaadoptowanie ciekawego tekstu o problemach związanych ze współuzależnieniem,uzaleznieniami, nerwicą, dda. Buszuje już od jakiegoś czasu po książkach i nie znalazłem niczego ciekawego. Nie ukrywam ze sam jestem zainteresowany tym tematem ale jeślibyście pomogli można by zrobić coś i dla innych bo on chce to wystawić w teatrze. Problem polega na tym że musi to być dobra literatura. Jeśli macie ciekawe pomysły, znacie ciekawe książki albo chociaż kierunki gdzie można ich szukać będę wdzięczny jeśli się ze mną podzielicie.

 

Myślę, że później tez będę potrzebował Waszej pomocy. I ze względu na siebie i na pracę, której się podejmuję chciałbym dobrze poznać problemy związane z różnego rodzaju zaburzeniami. Ale nie od strony podręcznikowej, psychologicznej (nad tą ciągle pracuję) ale indywidualnej.

 

Naprawdę będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc. Jeśli ktoś nie chciałby pisać o sobie na forum podaję mój adres: arlekino31@gmail.com ale z tego co widzę jesteście otwartymi ludźmi. Mam nadzieje że tego mnie nauczycie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj:) Nie bardzo wiem , jak mogłabym Ci pomoc.Chociaż na forum są ludzie , ktorzy są "obtrzaskani"w literaturze , nazwijmy ja fachowej.Jeśli chodzi o współuzależnienie , to bylam żoną alkoholika , i byl to koszmar.Wspóluzależnienie spowodowało spustoszenia w mojej psychice.Ale to ja tak mam.Są ludzie , którym to nie zrobiło więcej krzywdy.Po wiedzę na ten temat odsylam Cię , do Al-anon.Tam mają , i fachową literature , i ofiary wspołuzależnienia.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×