Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o pomoc dosyć pilna i męcząca sprawa


Mister94

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Mam na imie Patryk i mam 15 lat. No i chodzi o to, że coś jest ze mną nie tak. Opisze w punktach o co mi chodzi i może podpowiecie mi co zrobić:

 

1.Bardzo boje sie, że ktoś popełnił przeze mnie samobójstwo, bo mogłem coś gdzieś kiedyś napisać/powiedzieć, że sprawiało komuś taką przykrość, ze az sie targnal na zycie ciągle o tym myśle, rozmyślam, analizuje i czasem są takie dni kiedy naprawde jest ok, ale czasem jest tak ze az mi sie zyc odechciewa. Czuje sie tak jakbym popełnił jakąś zbrodnie o której bede musiał myśleć do końca życia, a nawet jak kiedyś o niej przestane myśleć to, że i tak pójde do piekła, bo jestem złym człowiekiem, bo ktoś sie przeze mnie zabił

 

2.Czuje sie tak jakoś jakbym był nie z tego świata (to mam od dawna) nie jest to jakieś dokuczliwe, ale daje do myślenia. Np: Jak jestem z kolegami to wiem, że coś jest tu nie tak (czyt ja) nie potrafie tego wytlumaczyc, ale koledzy mnie lubia i akceptuja wiec nie wiem skad sie to bierze

 

No i to tyle jak ktoś mi coś podpowie bede wdzieczny, rodzice już wiedzą jak coś i juz mnie umówili do psychologa.

Dziekuje i pozdrawiam

Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice postąpili bardzo dobrze.

My tu możemy napisać, nie przejmuj się, nie martw się, olej to - ale to nie takie proste.

Psycholog z tobą porozmawia, zdiagnozuje co ci jest i ewentualnie skieruje na terapię.

Tu nie ma się czego wtydzić/krępować czy bać.

Pierwszy krok do rozwiązania problemu już wykonałęś - teraz będzie tylko lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×