Skocz do zawartości
Nerwica.com

Awantury w domu


InMyMemory

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się uwolnić. Tyle siedzi we mnie negatywnych emocji, które ujawniam potwornymi wybuchami w domu. Zamieniłam się w terrorystkę. Ciągle prowokuję kłótnie, wyzywam, bluźnię, nieraz też uderzę. Często po tym wybuchu, kiedy zamykam się w pokoju, dopada mnie frustracja i zastanawiam się: 'skąd tyle we mnie nienawiści?'. Zaczynam płakać, obiecuję solenną poprawę, ale to i tak wraca. Nie umiem zapanować nad tymi reakcjami. Każdy w domu budzi mój gniew, irytację. Po powrocie ze szkoły zamykam się w pokoju, by nie doprowadzić znowu do kłótni, których się tak wstydzę później. Nie chcę być taka. To zupełnie do mnie nie pasuje, bo jestem z natury łagodna i bezkonfliktowa, umiem panować nad emocjami [widzę, jak się zachowuję poza domem]... Nie wiem skąd to się bierze. Tłumienie też źle na mnie wpływa, wtedy wraca na nowo nerwica i lęki. Zresztą dopatruję się tu źródła mojej nerwicy. W jakiejś ranie emocjonalnej wyniesionej z przeszłości. Tylko co to za rana? :(

 

Znacie sposoby na wyzbycie się tego gniewu? Próbowałam mnóstwo sposobów - ćwiczenia fizyczne, wylewanie pomyj do oporu, trzymanie wszystkiego w sobie, ganienie się w duchu, ciągła walka ze sobą... Nic nie pomogło. Co jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze ci ze sama z tym walczę... ale na próżno... ciągla wybucham gniewem, wyżywam się na dzieciach, matce itp. również nie chcę taka być i wciąż obiecuję sobie poprawe ale to naprawde trudne.... psycholodzy również nie zdali relacji jeśli chodzi o moje o moje napady złości i lęków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na terapie jakąs chodzisz? Piszesz że chodzisz do szkoły więc domyślam się że masz naście lat - no wiek to nie łatwy coż więcej mogę powiedzieć, może jakieś badania krwi sobie walnij na tarczycę - jak są problemy z tarczycą tj. z hormonami tarczycy to ludzie wariują też a w Twój wiek jest predysponowany do rozpoczęcia się takich choróbek...

Badania krwi na: tsh. ft3, ft4

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×