Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw a hipochondria?


kotecek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie czy macie natrętne myśli dotyczące również swojego zdrowia?

 

U mnie prócz symetrii, poprawiania przedmiotów często załancza sie myslenie na temat zdrowia. Są to rózne tematy w zalezności co mnie danego dnia dopadnie.Dzisiaj np meczy mnie mysl że od krzywego siedzenia krzywie kręgosłup, wcześniej miałam coś takiego że od butów na płaskim obcasie pokrzywie sobie kości na stopach.

 

Co o tym sądzicie? też macie takie abstrakcje na temat zdrowia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ;) Ja nie dość, że sam siebie diagnozowałem, to jeszcze z uporem maniaka wyszukiwałem w Internecie różne szczegóły na temat urojonej "choroby" ;) Zwłaszcza odnośnie psychiki, ale wkręcałem też sobie choroby serca i różne takie inne. Wydaje mi się że dla NN to normalny objaw

 

Miałem takie jazdy, że łyknę jeszcze 100mg magnezu, dla lepszego metabolizmu, 200mg witaminy C, żebym się nie przeziębił, takie precyzyjne "zarządzanie" zdrowiem. Chociaż wiadomo, jak to się ma do rzeczywistości - nijak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Droga,

 

piszę do Ciebie, ponieważ przeczytałam o Twoim natręctwie. To dosc niepokojące, tak myśleć cały czas o chorobach.

Jestem dziennikarzem telewizyjnym i nasza redakcja realizuje program o takich przypadkach. Jeśli miałabyś ochotę porozmawiać, podaję Ci mój e-mail: M.Makulska@tvn.pl lub m.makulska@wp.pl. Możesz również zadzwonić do redakcji, tel. (012)652 82 56 , wew. 8256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam już: schizofrenie, chad, paranoję, raka, guza mózgu. Jak mi palce drętwiały, to myślałam, że to początki sr. A to w sumie tylko takie zokowe urojenia. Moim zdaniem nn to taka hiperhipochondria. Pozdrawiam :):):):)

 

[Dodane po edycji:]

 

kotecek odezwij się na gg :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×