Skocz do zawartości
Nerwica.com

Reiki


Karolina_E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy ktoś może stosował/stosuję Reiki na swoje problemy?

 

Ja mam nerwicę lękową i jestem po drugim seansie i czuję, że objawy się poważnie nasiliły ale powiedziano mi, że to normalne bo organizm się oczyszcza z toksyn i negatywnej energii.

 

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja korzystalem z przekazu na odleglosc i czulem sie nawet wolny od nerwicy przez pare dni :smile:

to prawda ze na poczatku moze byc gorsze samopoczucie, ale jestem pewien ze poczujesz sie lepiej, latwiej wchodzi sie w relaks dzieki odblokowaniu energii w ciele,

wiec polecam czesciej sie rozluzniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metoda Reiki jest toksyczna duchowo, radze jej nie stosować , są to praktyki okultystyczne i demoniczne, dłuższe stosowanie może zakończyć się opetaniem lub zniewoleniem szatańskim.

 

Dokładnie tak jest. Nie wiadomo z skąd te ''energie''.

Człowiek tak naprawdę ma ''swoją energię'' tylko zablokowaną. A terapia służy aby odkrył ja w sobie.

a nie jakieś wtłaczanie w człowieka obcych sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Reiki może pomagać, ale byłabym bardzo ostrożna w dobieraniu osoby, która ma to wykonywać. Nawet niechcący ktoś, kto chce pomóc może przesłać coś nieciekawego - jakieś obciążenie dla osoby, która poddaje się zabiegowi. Terapeuta musi być bardzo świadomy swoich intencji, nawet tych podświadomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×