Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc


Sian

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie,jak długo moze trwać nawrót nerwicy natręctw?Ja juz tydzien przezywam koszmar a moja lekarka mowi ze taki stan ma prawo trwać do dwóch tygodni..Jak jest u Was?

Dodam ze ten nawrót jest najsilniejszy ze wszystkich do tej pory,nie jestem w stanie nawet na chcwile oderwac sie od mojej obsesji,dosłownie nic nie jest w stanie odciągnąć mojej uwagi od obsesji i taki stan utrzymuje se juz tydzien..Panicznie boję się ze tak mi juz zostanie:/:/Praktycznie nie wstaję z łóżka i czuje się jakbym powoli zaczynała świrować:/;/;/ Moje obsesje dotyczą ludzi..Patrzę na moją mamę,na chłopaka,na ludzi w sposób metafizyczny,ogarnia mnie przerazenie kiedy patrzę jak się ruszają,jak mówią,że w ogole są...Zdaję sobie sprawę ze swpjego stanu i panicznie boję się ze to moze być schizofrenia,bo wiem ze przy tej chorobie chory doznaje takich "metafizyczych" doznań:/;/

CZY TO JESZCZE NERWICA????Błagam o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

didol, po pierwsze co w Twoim przypadku powoduje powrót natręctw? Może dobrze było by się skupić na przyczynach i rozwiązaniu ich a nie objawach? Wiem że ciężko, ale próbowałaś coś robić "na siłę" , ruszyć się jednak z łóżka? spróbować zająć się czymkolwiek, pomimo natręctw? Może coś co lubisz robić, albo do tej pory lubiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×