Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tiki nerwowe i nadmierna ruchliwość.


bl4czek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym wam przestawić mój problem dotyczący tików nerwowych i nadmiernej ruchliwości, nie mogę sobie z nim kompletnie poradzić... Na początku chciałbym zapytać was jaki wpływ mają te leki gdy je stosujemy naraz: Rispolept 1,5 mg, Haloperdiol (2mg/ml)- 10 kropli, Anafranil 5 mg. Teraz wam podam na co cierpię: Depresja endogenna, jak podawałem Tiki nerwowe nadmierna ruchliwość. Więc to tak tiki miałem od 6 klasy podstawówki lecz niespodziewanie w 1 gimnazjum nasiliły się do tego stopnia, że nie mogłem normalnie funkcjonować- pogorszyły się stopnie, jeszcze więcej stresu i różnych spojrzeń. Czy te tiki mogą być spowodowane, którymś z tych leków? Wiem doskonale, że Haloperidol jest najskuteczniejszym lekiem, lecz mam okropne objawy uboczne, takie jak: Zaburzenia mowy i zaburzenia wzroku. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż jestem leczony u psychiatry. Kompletnie nie może mi zaradzić bo żaden lek mi nie pomaga.Jest rozwiązanie ale nie możliwe: EEG Biofeedback- psychoterapia bardzo skuteczna, niestety nie możliwa, ponieważ nie stać mnie na nią i zaczyna się szkoła. Dlatego chciałbym zapytać czy jest jeszcze jakieś inne rozwiązanie a u neurologa zawitam jak najszybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skutek uboczny niektorych antydepresantow, glownie tych dzialajacych na serotonine, tak zwana akatyzacja. Poczytaj o tym w necie. Jesli Ci to przeszkadza, to trzeba zmienic leki na inne. Ja na przyklad lubilam stan niezbyt nasilonej akatyzacji. Wykorzystywalam fakt niemoznosci usiedzenia na miejscu i sprzatalam dom (jest ogromny, a wiec roboty huk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×