Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomożcie


czikita123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem tu nowa...

wiec...Od 9 lat choruje na padaczkę od pewnego czasu prześladuje mnie lęk przed napadem.Często boje sie przebywac w miejscach w ktorych napad nastąpił.Kiedy o tym miejscu mysle odrazu dostaje paniki.Ostatnio ze względu na kurs musze w jednym miejscu przebywac codziennie.Kiedy sie tam pojawiam serce wali mi jak oszalałe robi mi sie duszno przed oczami nic nie widze.Uciekam z tego miejsca a gdy z niego wyjde wszystko wraca do normy.Na kursie nie kazdy mnie rozumie.Uwazaja mnie za symulantke.Boje sie tez zamkniętych małych pomieszczeń.I paraliżuje mnie strach przed samotnością najbardziej na swiecie boje sie że ktoś kogo kocham mnie opuści:( Nie potrafie sama spac w lozku wtedy wogole nie mogę zasnąć,bije mi serce czuje sie fatalnie:(

Chcialabym zapisac sie na jakąś terapie grupową lub indywidualna albo poprostu porozmawiac z kims kto mnie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam dzis u lekarza rodzinnego powiedzialam o tym co sie dzieje.Ale moja lekarz tylko potrafi dawac mi leki uspokajające i nie widzi problemi:( Po tych lekach nic sie nie zmienia..

Kiedys gdy mialam duze problemy ze snem równiez nie potrafila a moze nie chciala mi pomoc.

Paralizuje mnie lek przed byciem samą.Jestem w zwiazku ktory przynosi mi wiele cierpienia,ale bardzo go kocham i staram sie zyc dniem dzisiejszym kiedy okurat jest nam cudownie.Wiele razy chcialam odejsc nie potrafie....ten obawa strach są silniesze odemnie.Nie umiem wyobrazic sobie zycia bez niego nawet gdy bardzo mnie rani:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czikita- po 1- wiem, jak bardzo mozna kochac bo jestem z facetem od ponad 2 lat i wiem, ze jesli by mnie zostawil to ciezko byloby mi to przezyc, a napewno depresje leczylabym reszte zycia. Ale jesli ktos Cie krzywdzi a Ty dalej go kochasz to jestes zwyczajna idiotka. Przepraszam, ale taka jest prawda. Myslisz, ze on Ciebie kocha jesli pozwala Ci cierpiec? Po 2- mnie tez leczyli na padaczkę, czasem nerwica ma podobne objawy do nerwicy, lekarze rodzinni bardzo czesto sie mylą albo nie potrafia leczyc nerwicy... czyli po 3- idz szybko do psychiatry po leki, a potem do psychologa. Innej drogi nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×