Skocz do zawartości
Nerwica.com

Może to już końcówka depresji. Dużo już wiem o sobie


Gość depresyjny098

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się zinterpretować ból w klatcę piersiowej, którego do tej pory nie umiałem opisać. Mówiłem że jest to ból nerwów,lęk. Teraz po wielkim kryzysię jaki przeszedłem wyszło to na wierzch. Ten ból to jest poprostu takie uczucie jak przy wyrzutach sumienia, związany z taką ogromną samotnością. To się nasila w szczególności jak jestem poza domem. Anafranil był ok w domu a poza domem nie przetrwałem.Taki potworny niedowytrzymania ucisk w klatcę piersiowej. Uspokokajacze ziołowe trochę pomagają. Ale co dalej. Może zastanowić się nad psychoterapią, hipnozą. Nie wiem co mam robić. Anafranil to już jest bardzo mocny lek. Jeżeli nie on to już nic nie podziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. jesteś bystry, to pewnie wiesz , że to bol " z głowy".Mam to samo.Ale coraz lepij sobie z tym radzę.Wiem , że nic tam nie ma.Tzn żadnego ogniska chorobowego.Boli , i dusi , bo się BOJĘ , że bedzie boleć ,i dusić.Oswajam ten lęk.Mam go gdzieś.I powoli przechodzi.Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daję takie tłumaczenie. Naprawdę.. To jest ból nie do wytrzymania.To jest takie uczucie jakby ktoś zacisnął pięśc gdzieś w klatce piersiowej z całej siły i nie puszczał Taki fizyczny. Z pozoru sprawia wrażenie jakby nie był związany z emocjami . No ale musi byc . No bo niby z czym. Zioła mi się skończyły i przez parę dni pozostałem na samych antydepresantach i dzisiaj znowu atak z całej repety. Popędziłem do apteki kupiłem sobię zioła o nazwie walused. Wziołem 1 rano teraz przed chwilą drugi i powolutku się stabilizuję.Ja nie wiem u mnie zachodzi jakiś pradoks. Z jednej strony trzeba mnie aktywizowac bo bez depresantów bym nie spał i właściwie bym nie istniał a z drugiej strony uspokajac. Właśnie ze względu Na te bóle(nie wiem czy SĄ one skutekiem ubocznm depresantów, czy objawą choroby). Nie rozumiem tego.Czy ktoś by mi umiał to wytłumaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także mam wrażenie jakby to powodował anafranil.(to jest taka aktywizacja ale idzie to właśnie częściowo w to przykre uczucie) Dostałem fluonxal, który miał pomóc w tej właśnie kwestii. Ale jak narazie ani widu ani słychy działania pod tym właśnie kątem. Może jest to taki skutek uboczny anafranilu z którym trzeba sobie poradzic.. wykupię sobie zapas tego valusedu i pociągnę z miech. A później to już będzie czas następnej wizyty. Może coś się jeszcze innego zaradzi. Pocieszające dla mnie jest to że właśnie zioła działają całkiem fajnie na ten ból. Bo beez wsparcia się nimi to naprawdę bardzo bardzo ciężko by było powstrzymac to rozdygotanie. U mnie stresu jakiegoś znaczącego nie ma. W końcu wakację mam jeszcze do października. No i właśnie potrafii tak ni z tego ni z owego potelepac. Pozdrawiam

 

[Dodane po edycji:]

 

Oczywiście muszę zaznaczyc że anafranil działa na mnie dobroczynnie. Po długich poszukiwaniach to jest jedyny lek po którym jako tako śpię. No i całkiem ok się czuję pomijając właśnie tą kwestię o której pisałem powyżej. Więc absolutnie nie chce go przedwcześnie skreślac

 

[Dodane po edycji:]

 

Miał ktoś jeszcze z dotkniętych depresją taki skutek po anafranilu.? Może jakiś weteran kto ma już depresję za sobą.? Chodzi mi o to jak sobie radzi bądź poradził z tym skutkiem rozdygotania. No ja go nie umiem w jednym słowie opisac ale powyżej jest rozwinięte )ja narazie ziółka biorę i póki co jest tako

 

[Dodane po edycji:]

 

o ile jest to w ogóle skutek po anafranilu a nie poprostu konsekwencja choroby.,bo tego też nie wiem na 100 procent>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×