Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boję się obudzić


eligojot

Rekomendowane odpowiedzi

Od trzech tygodni funkcjonuję bez leków. Miałem bardzo poważną depresję w przebiegu z myślami "s" i epizodem psychotycznym, silną przewlekłą bezsennością oraz oczywiście nerwicą, w tym wegetatywną. Byłem 3 lata na lekach. W porównaniu do tego, co było - funkcjonuję już względnie normalnie. Niestety pod odstawieniu leku, pojawił się problem. Codziennie boję się obudzić, boję się zasnąć.

 

Mam tak dziwaczne sny, że nad ranem boję się obudzić, aby taki sen nie okazał się rzeczywistością. Strasznie głupio to brzmi, gdy teraz po piszę, ale wierzcie, że to katorga. Sny to nie typowe koszmary, nikt mnie nie goni, nikt nie umiera, nie ma potworów, to bardziej "thrillery psychologiczne", sytuacje z mojego życia, ale przedstawione w bardzo niepokojący sposób.

 

Codziennie jestem po prostu wykończony po obudzeniu, potem mam zły nastrój na cały dzień. Przez to, pomimo że przez 3 lata mogłem zasnąć tylko po naprawdę silnych lekach nasennych, a teraz mogę zasypiać ot tak, nie mam ochoty kłaść się w ogóle do łóżka.

 

Zdaję sobie sprawę, że przecież nie mogę wrócić do leków z powodu jakiś głupich snów, ale powoli jestem już nimi zmęczony i poirytowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz jak kiedyś strasznie krytykowałeś moje propozycje odnośnie leczenia medycyną naturalną? To teraz na własnym przykładzie masz do czego prowadzą leki psychotopowe potocznie zwane znienawidzoną przeze mnie chemią. Pisałe, że chemia działa tylko podczas brania natomiast po odstawianiu dzieją się różne cuda, nie nchciałeś mi wierzyc, a ja teraz piszę ci, ze moje zdrowie jest na duuuzo lepszym poziomie niz przed stosowaniem praktyk naturalnych. Po odstawieniu czuję sie świetnie,ale chcąc wciaż doskonalić swój organizm wracam do tych praktyk. Niczym nie ryzykuję przeciwnie do ciebie, bo niszczysz swój organizm zamiast go oczyszczac. Ja nie mam już lęków, nie poca mi się ręce, jedyne co pozosało to dusznosci, ale wybór należy do Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×