Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pamiętacie niedawną prośbę o pomoc pani psycholog ?


Gość magdalenabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Test może tylko powierzchownie określić problem, tj. tylko go zarysować.

A przecież sami chyba dobrze wiemy co nam jest, żyjemy z tym, każdego dnia się z tym zmagamy i było by bardzo nie w porządku określać "nerwicowca" wyciągając wnioski z kilku pytań w dodatku nie szczególnie związanych z problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba coś z tym testem na poziom lęku było nie tak. Albo z samą testująca - może ten test nie jest w 100% pewny?

 

Nie za dobrze to świadczy. Bo jeżeli to miały być badania statystyczne to jak się zacznie dobierać przypadki to potem jakieś cuda a nie wnioski z tego wychodzą. No chyba, że się uwzględni to, że bierze się tylko tych lękowców których wykrywa taki a taki test. No ale to już nie Twoje zmartwienie.

 

Ogólnie nie przejmuj się może wynikami pojedynczego testu. Takie "leczenie" na telefon to nieskuteczne jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie miało być leczenie ani przez mejla, ani przez telefon. to była zwykła ankieta, gdzie trzeba było udzielić odpowiedzi zgodnie z prawdą. takie ankiety nie mają nam w niczym pomóc. to jest jak statystka: czy lubisz ser topiony? zaznacz na skali od 1 do 7. Czy jadasz sery z orzechami? tak/nie. Załóżmy, że nie jadasz serów z orzechami, bo nie lubisz orzechów, a ktoś serwuje Ci taki ser. Wyplułbyś orzechy? itp, itd. ;)

czy taka ankieta to ma być leczenie? to jest zwykła sonda socjologiczna. dziewczyna bada pewne zależności na temat osób z lękiem. jesteśmy tylko od udzielania informacji, my z tego nic nie mamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cele życiowe oraz ich realizacja(bo na takim pytaniu "oblałaś"Magdo) nie mają tak naprawdę nic wspólnego z lękiem(bo o to chodziło).Ja mam codziennie ogromne lęki z którymi staram sie walczyć(z różnym skutkiem) jednak mam wiele celi, które chcę zrealizowac.Na takie zadane pytanie odpowiedziałabym tak samo jak Ty, co wg mnie nie powinno wpłynąć na wynik testu odnoszącego się do poziomu lęku.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytania w tescie byly bardzo ogolne, ale tez mowily o tym, jak postrzegamy siebie. jezeli masz problem z okresleniem swojej wartosci w spoleczenstwie, to piszesz o tym. jaka jestem? w styczniu bede doktorem nauk humanistycznych. jestem ladna dziewczyna:

 

http://i23.photobucket.com/albums/b391/pusshito/lol.jpg

 

http://i23.photobucket.com/albums/b391/pusshito/0367841117.jpg

 

itp, itd.

 

ale wcale nie uwazam sie za atrakcyjna osobe. mam mase kompleksow i mowie o tym... trzeba byc szczerym wobec innych i samego siebie jesli chodzi o nasze problemy, szczegolnie, jesli to jest anonimowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×