Skocz do zawartości
Nerwica.com

potrzebuję pomocy - przemoc w rodzinie


gumisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa i bardzo potrzebuję pomocy :( .

Mój ojciec odkąd pamiętam znęcał się nad nami fizycznie i psychicznie, moja mama w ogóle na to nie reagowała i nadal nie chce się rozwieśc, udaje przed ludźmi i zapewnia, że w naszym domu wszystko jest cudownie... Rok temu podjęłam życiową decyzję i wyprowadziłam się stamtąd. Nie chcę pisac o tym jak mnie prześladował i dręczył przez następne pół roku, próbując zmusic do powrotu itp. Ważne jest to, że wyprowadzka nie rozwiązała moich problemów "ze sobą" - najpierw przedawkowałam leki, ale na szczęście się nie udało, teraz nadal chyba mam ciężką depresję, myślę o samobójstwie, nie widzę w ogóle sensu niczego, płaczę bez powodu byle kiedy, nie mam siły do życia i do studiów... Myślałam, że po pewnym czasie mi przejdzie i że poradzę sobie sama, ale teraz po roku widzę, jak strasznie się pomyliłam. Sama sobie nie poradzę. Jestem bardzo młoda i nie chcę zniszczyc sobie przez niego życia na samym wstępie...

 

Czy ktoś zna jakiś gabinet psychologiczny/psychiatryczny w Krakowie, gdzie mogłabym zgłosic się po BEZPŁATNĄ pomoc???

 

Jest co prawda Ośrodek Interwencji Kryzysowej, ale nie wiem, czy się tam kwalifikuję, zważywszy na to, że minął już rok odkąd tam nie mieszkam...

 

Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumisku , nie wiem na jakim osiedlu mieszkasz ale na każdym jest ośrodek zdrowia przy którym jest darmowa pomoc psychologiczno-psychiatryczna a jesli nie ma przy Twoim to Cię pokierują do takiego ośrodka który obsługuje Twój rejon tam się umówisz na bezpłatną sesje z psychologiem lub psychoterapeutą pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×