Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam ;*


Paproć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) To mój pierwszy post na tym forum.

W skrócie sytuacja wygląda tak - zawsze miałam jakieś tam problemy, ale do lekarza z tym praktycznie nie chodziłam. Jednak jakieś tam leki czasami brałam. Postanowiłam pójść do psychiatry - właściwie nie wiem po co. Bylo mi głupio, myślałam, ze poproszę tylko o jakiś lek na uspokojenie. Na wizycie jednak jakoś tak wyszło, ze zaczęłam wylewać swoje żale, prawie się powyłam. Wizyta trwała dość długo, gdy wyszłam z gabinetu oberwało mi się od ludzi czekających w kolejce (myślałam, ze spłonę ze wstydu). Efekt wizyty - otrzymałam lek o który poprosiłam, ale nic na stale. Powiedział, ze terpia byłaby rozwiązaniem. Jakies adresy dostałam. I mam się zgłosić za pewien konkretny czas do psychiatry znowu. I teraz sama nie wiem - poszłabym z chęcią na taka terapie, ale myślę, ze na dzień dzisiejszy i tak mi nic ona nie da i nie odmieni w moim życiu. Podejrzewam, ze mogłoby być mi w jakiś sposób lżej, ale co to zmieni (?) Wygadam się komuś i tyle. Terapia oczywiście płatna wiec to tez nie jest bez znaczenia. Poza tym boje się, ze się zbłaźniłam na tej wizycie i teraz będzie mi trochę głupio znowu iść do tego samego lekarza, a jeśli nie zrobię nic w związku z ta terapia tym bardziej będzie mi wstyd iść bo nic nie zrobiłam wiec jeśli nie pójdę na terpie to nie ma sensu iść do psychiatry już? A w ogóle mam jakieś myśli, ze to wszystko zapisywał co mówiłam w karcie i ze ktoś wygrzebie tą karte i będzie miał ubaw :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj leczenia.Do Twojej karty nikt nie zajrzy , i nikt nie będzie miał ubawu. To TWÓJ domysł.Błędny.Na pewno też , nie zbłażniłas się:) lekarze psychiatrzy , z różnymi ufoludkami mają doczynienia.A terapi , zawsze warto spróbować.Nie łam się.Jest nas tysiące:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum:) dzialaj! jezeli zle sie czujesz to bierz proszki, mozesz rozejrzec sie za nieplatna terapia ale trzeba miec skierowanie od lekarza. Czasem zwykle wygadanie sie przynosi ulge. jezeli nie ma jakiejs powaznej choroby to chodzenie na terapie to swietna sprawa, zwlaszcza, ze po twojej dlugiej wizycie u psychiatry widac ze troszke potrzebujesz rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×