Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie dobrych dni?


ewaryst7

Rekomendowane odpowiedzi

Ile macie dobrych dni , w tygodniu , miesiącu...?Pisząc " dobrych " , mam na myśli , dni bez lęków , bólów , duszności , kołatań i innych atrakcji? Ja , dzisiaj uświadomiłam sobie , że średnio DWA dni w miesiącu , czuję się dobrze.Rachunek jest prosty...2x12=24! !!! ratunku!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre dni?? tak calkowicie?? to zero. Ale sa momenty kiedy sobie mysle: "a...bylo fajnie" pewnie tak raz w tygodniu, nie wiecej.

 

A w ogole...co do tematu watku...statystyki zawsze klamia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo róznie to bywa. Moje ataki trwają zwykle tydzień, dwa. Raz miałam rok przerwy, potem pół, a teraz to średnio 4-5 dni, a one i tak nie są szczęśliwe, bo ciągle zadręczam się myślą, że "to" powróci. Zaczęłam leczenie i mam nadzieję, że to coś zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw po roku prób i błędów psychiatrzy dobrali mi dopowiednie leki (jestem po 2 hospitalizacjach)-to najważniejsze, bo większość objawów nerwicowych minęła (nerwica depresyjno-lękowa). A drugie, równie ważne-w tym czasie w końcu udało mi się znaleźć wspaniałego, wyrozumiałego mężczyznę (wcześniej przez chorobę nie dopuszczałam nawet takiej myśli do siebie, bo uważałam, że jestem ciężarem dla całego świata). Także mam nadzieję, że dzięki lekom i wsparciu najbliższych stanę na nogi i za kilka lat nauczę się fukncjonować bez tego świństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2009 o 17:39, ewaryst7 napisał:

Ile macie dobrych dni , w tygodniu , miesiącu...?Pisząc " dobrych " , mam na myśli , dni bez lęków , bólów , duszności , kołatań i innych atrakcji? Ja , dzisiaj uświadomiłam sobie , że średnio DWA dni w miesiącu , czuję się dobrze.Rachunek jest prosty...2x12=24! !!! ratunku!!! 🙂

Każdego dnia  analizuje moje zachowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłabym hójem pisząc że zero ale kusi. 

Także naciągając rzeczywistość jak kondoma na pałkę, stwierdzam że 10 dni złych w miesiącu, 5 średnich, reszta okej lub czasem lepiej. Poprawiło mi się z humorem ale i tak sensu nie ma życie, życie jest jak pedofil. Jest się słodko naiwnym a potem brutalnie rua,,, nym by płakać nad utrata niewinności po latach... Eh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×