Skocz do zawartości
Nerwica.com

osoby z lękiem - proszę o pomoc!!!


natalka24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem studentką V roku psychologii stosowanej w Krakowie i przeprowadzam badania do swojej pracy magisterskiej. Dotyczy ona ogólnie rzecz ujmując relacji z rodzicami u osób z wysokim poziomem lęku. Niestety - bardzo ciężko jest znaleźć chętne osoby do takiego badania, gdyż jest ono dosyć czasochłonne: trwa od godziny do półtorej i obejmuje wywiad + kilka testów.

 

Jeżeli ktoś z Was mieszka w Rzeszowie lub Krakowie i mógłby mi pomóc, tzn. zechciałby wziać udział w moich badaniach, to bardzo proszę o kontakt na maila: nataliakotarba@interia.pl

Jedynym kryterium jest to, że potrzebuję zbadać osoby o wysokim poziomie lęku, a więc cierpiące na nerwice lub zaburzenia lękowe. Zapewniam pełną anonimowość.

 

Naprawdę bardzo możecie mi pomóc, wystarczy zechcieć poświęcić swój czas! Jeśli ktokolwiek może, to proszę o kontakt. Dla mnie liczy się każda osoba!

 

Pozdrawiam, Natalia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak sie z Tobą jakis lękowiec umowi to i tak spęka, lęk go zje przed spotkaniem i nie przyjdzie ;)

 

haha, święte słowa ;)

 

ja jestem z wielkopolskiego, więc też trochę daleko. może zorientuj się czy lękowcy z Krakowa nie mają czasem zlotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Co do samego badania, to nie ma się czego obawiać - jest dość czasochłonne, przyznaję, trwa około 1,5 godziny, ale nie ma w nim nic strasznego. W wywiadzie osoba badana mówi tylko to, co chce i jak chce. Jeśli ktoś nie chce odpowiedzieć na jakieś pytanie, to nie odpowiada i tyle.

 

Co do pytania, czy badanie można wykonać przez internet - na upartego można, ale jest to dosyć niedogodne. Testy musiałabym wysłać na maila, a wywiad przeprowadzić za pomocą skype'a, a przy niektórych "zadaniach" będzie to dość skomplikowane. Najprościej i najszybciej byłoby się spotkać osobiście.

 

Przypominam, ze badanie mogę przeprowadzić w Rzeszowie lub w Krakowie.

Mój mail: nataliakotarba@interia.pl

 

Jeśli ktoś z Was jest z tych okolic, to bardzo proszę o pomoc! Naprawdę bardzo mi na tym zależy. Badanie jest anonimowe i nikt oprócz mnie nie będzie miał wglądu w testy i wywiad.

 

pozdrawiam - Natalia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×