Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowy i nowy sytuacja w zyciu


okocim mocny

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jestem tutaj nowy i nigdy nie mialem problemow tego typu a przynajmniej w takim stopniu

 

na poczatek powiem jak sie czuje a czuje sie jak "nic" doswiadczam czegos nowego a mianowice samotnosci

 

na codzien jestem towarzystki rozrywkowy ogoleni tetniacy zyciem, ale chyba to jest moja maska pod wieczo czuje sie samotny bez sensu do zycia

 

wszystko zaczelo ise od tego jak zaczolem tracic znajomych, poprostu kazdy poszedl w swoja strone, stracilem dziewczyne, z kumplami coraz mniej kontaktu

 

przez jakis czas radzilem sobie z tym imprezy , nowe laski heh zylem jak to moge powiedziec ale cos brakowalo tej jednej osoby

 

mysle ze to jest ta przyczyna brak tej osoby ale teraz mam znow problemy bo " nie istniej towarzysko" poniewaz nie mam nikogo kolo siebie :(

 

to mne dobija z temperamentu jest czlowiekem rozrywki brak jej zabija mnie

 

chce cos zmieniic w zyciu ale praca szkola trzyma minie w jednym miejscu (monotonia) to tez mnie zabija

 

zaczolem cwiczyc silownia wrcoilem do sprtow walki zeby nie wpadac w ta depresje lecz czasem lubie sie tez napic pare piwek i wtedy wlacza mi sie ten stan

 

pisze to dosc chaotycznie bo mam taki chaos w sobie... teraz tez pilem, nie robie tego czesto bo nie lubie tego stanu na codzien jade na tesosteronie weic zyje jakos

 

piszac tu chcialem poprostu sie wygadac po czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz,że praca i szkoła trzyma Cię w jednym miejscu... więc chyba masz jakiś znajomych...? może spróbuj otworzyć się na nowe znajomości-skoro Ci tego brakuje. spójrz na osoby z Twojego otoczenia,których wcześniej nie zauważałeś,czy nie brałeś pod uwagę i spróbuj się z nimi skumplować.

a może problem tkwi głębiej,tkwi w Tobie? i sam tworzysz barierę bo właśnie masz problemy emocjonalne i może warto,żebyś zwrócił sie o pomoc do specjalisty...psychologa na przykład.

utrata bliskiej osoby-dziewczyny może wywrzeć duży wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie emocjonalne.

spróbuj przeanalizować siebie i swoje odczucia i zastanowić sie gdzie tkwi problem.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzisz na silownie, uprawiasz sporty walki, wiec mozesz tam kogos poznac, przez te osoby poznac inne i juz masz nowy krag znajomych. Kazdy z nas ma taki okres ze z czasem idzie w swoja strone, i to normalne ale skoro znajomi sie odsuneli, wykruszyli to czas sobie znalezc nowych, na imprezach przeciez tez mozesz kogos poznac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×